ZUHAL OLCAY

16 Şubat 2009 , In: TÜM YAZILAR
0


20 ŞUBAT 2009

MEB ŞÜRA SALONU

Bilgi Tel : 425 85 44

Uzun bir aradan sonra Zuhal Olcay’ın, beklenen 7. albümü “Aşk’ın Halleri” Ada Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Tamamı yeni şarkılardan oluşan, toplam 10 şarkının bulunduğu albümünün proje koordinatörlüğünü, şarkıları ile de albüme katkıda bulunan, Zuhal Olcay’ın “yol arkadaşım” dediği Bülent Ortaçgil yaptı.
Müzik dünyasının önemli isimlerinden Gürol Ağırbaş, Baki Duyarlar, Nadir Göktürk, Deniz Bayrak, Hüsnü Arkan, Ercüment Ortaçgil şarkıları ile sanatçının yeni çalışmasında eşlik etti.
Albümün ilk video klibi sözleri Hüsnü Arkan’a, bestesi Deniz Bayrak’a ait olan “Yine Aşk Var” şarkısına çekildi. Barış Denge’nin yönetmenliğinde, Motion-control ve tek plan çekim tekniği kullanılarak gerçekleştirilen video klip 1 gün, post prodüksiyonu 3 hafta sürdü. Türkiye’de az sayıda bulunan 4k çözünürlüklü RED kamera ile çekilen klipte, 15 kişilik bir cast ekibi yer aldı. Zuhal Olcay’ın en az oyunculuk kadar başarılı olduğu yorumculuğu geniş bir müzikal çeşitliliğe sahip olan albümde, kendini fazlasıyla hissettiriyor.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment