Yönetim ve Mühendislik Günleri Plus Etkinliği

05 Aralık 2020 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
0

ymgAnkara Etkinlik olarak Basın-İletişim Sponsoru olduğumuz “Yönetim ve Mühendislik Günleri Plus Etkinliği” ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından 6 Aralık 2020 tarihinde saat 14:00’te online olarak düzenlenecek.

http://ymg.odtuvt.org.tr/ymg-oturum-partnerleri/

Yönetim ve Mühendislik Günleri PLUS projesi, mühendislik öğrencilerinin akademik yaşamda teorik olarak öğrendiği ancak iş dünyasında ne şekilde uygulandığını bilmediği teknik bilgilerin ve çeşitli sektörlerle ilgili konuların lider şirketler tarafından öğrencilere aktarılmasını kapsıyor.

Geçen yıl enerji, inşaat ve yazılım sektörlerinde gerçekleştirilen YMG+, bu sene elektrik ve elektronik sektörü ile katılımcılarla buluşacak.

Etkinlik; http://ymg.odtuvt.org.tr/ sitesinden canlı yayın aracılığıyla tek gün süren oturumlar ve paneller ile gerçekleşecek.

Her konuşmacının kendi yetkinlik alanlarına göre bir temada konuşacağı YMG PLUS etkinliğinde elektrik ve elektronik sektöründe lider şirketlerden mühendisler üniversite öğrencilerine teknik ve sektörel bilgiler verecek ve elektrik ve elektronik bölümlerini hedef alan şirketlerin, öğrencilere ulaşması kolaylaşacak.

Başta Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Makine Mühendisliği olmak üzere tüm üniversite bölümlerine açık olan etkinliğe ücretsiz kayır için:

http://ymg.odtuvt.org.tr/ymg-plus-kayit/

 

 

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment