Yıldırım Kule

12 Ekim 2017 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

yıldırım

Hiç Ankara’ya 135 metre yükseklikten baktınız mı ?
Salı günü @yildirimgrup tarafından, Mevlana Bulvarı üzerinde yeni tamamlanan #YıldırımKule ‘yi yerinde inceleme şansımız oldu.. 36 katlı kulenin önüne geldiğinizde, sizi içeri buyur ederken, saygıyla önünüzde eğilen bir “Mevlevi” gibi duruşu çok etkileyici.. Daha sonra tüm projeyi detaylı incelediğinizde, yapının tamamında çok özgün, akıllı ve profesyonel detaylar fark ediyorsunuz..


???


#farklıysanfarkedilirsin mottosu ile yola çıkan, hem projesi hem de uygulamada kullanılan malzemeler ile Ankara’ya prestij kazandıran #YıldırımKule’de siz de yer almak istiyorsanız, projeyi ve kuleyi yerinde incelemek, satış ve kiralama hakkında detaylı bilgi almak için ☎️ 03124834040 nolu telefonu arayabilirsiniz.. Satış ofisini ziyaret ettiğinizde selfie noktasından poz vermeyi de unutmayın lütfen..


???


Bu güzel organizasyon için @magdergi‘ye ve @yildirimgrup‘a, şahane fotoğrafları için de @fotografcikontes‘e çok teşekkür ederiz..


???


#AnkaraEtkinlik #saygıyla #YıldırımGrup #Ankara#Balgat #konforluofis #office #ofisteyaşam #selfie#özgüntasarım #farklıproje #kule #tower##selfiepoint #selfienoktası #yeşilpanorama#prestijliyapı #güvenliyapı #güçortağı #doğahayranı#özgürmekan #caddemağaza #zirveninzerafeti

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment