“Yeni Yıl Şarkısı”

0

Charles Dickens’dan uyarlanan, Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis’in yönettiği ve Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth ile Robin Wright Penn’in oynadığı A Christmas Carol / Yeni Yıl Şarkısı, 20 Kasım tarihinde Xpand 3D Dijital teknolojisi ile 3 boyutlu olarak vizyona giriyor.

Yönetmen Zemeckis’in “Sanki Charles Dickens bu hikayeyi filmi yapılsın diye yazmış, o kadar görsel ve o kadar sinemaya özgü. Bugüne kadar yazılmış en güzel zamanda yolculuk hikayesi” sözleriyle görselliğini anlattığı filmi Cinecity Xpand Dijital 3D sinema teknolojisi ile izlerken Ebenezer Scrooge’un (Jim Carrey) zamanda yolculuğuna eşlik edeceksiniz.

Filmin konusu şöyle: Ebenezer Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen paylaşmayı bilmez. Onu mutlu etmek neredeyse imkansızdır. Noel gecesi sadık hizmetkarına ve yeğenine kötü davrandıktan sonra ölmüş iş ortağı Marley’nin hayaletiyle karşılaşır. Marley Scrooge’a yardım etmek ister ve üç ruhun onu ziyaret edeceğini söyler. Geçmiş, Bugün ve Gelecek Noellerin hayaletleri, onu gözlerinin açılmasını sağlayacak bir yolculuğa çıkardığında, Scrooge gerçeklerle karşı karşıya kalır ve kalbini açarak kötülük dolu yılları telâfi etmek zorunda olduğunu anlar.

Cinecity Xpand 3D Digital teknolojisi ile 3 boyutlu sinema zevkini doruklara taşıyor. Bu teknolojinin yarattığı derinlik algısı ile Cinecity izleyicileri kendilerini film sahnelerinin içinde bulacak, filmdeki karakterlere ve detaylara gerçeklik hissi ile uzanıp dokunmak isteyecekler. Cinecity’de Xpand 3D teknolojisi ile filmi izleyen değil yaşayan durumuna geçeceksiniz. Xpand D gözlük ile üstün görüntü kalitesi ve digital surround ses teknolojisi ile Cinecity’de yepyeni bir deneyime hazır olun!

Sinema izleyicilerine sunduğu sanal gerçeklik algısıyla karakterlere uzanıp dokunma hissi yaratan Xpand 3D 3 Boyutlu Digital Sinema teknolojisi ile filmi izleyen değil, yaşayan konumunu alacaksınız…

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment