Yağız İzgül ile Crate and Barrel’da..

0

1462783067_YAGIZ_IZGUL

Mutfaklara şıklık ve lezzet getirecek narenciye sıkacağı, smoothie blender ve waffle makinesinden, yemek yapımına pratiklik katan ürünler, hamburger presi, deniz ürünleri makası ve patlamış mısır tenceresine kadar Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden 96 adet ürün seçen Yağız İzgül, 7 Mayıs Cumartesi günü Next Level AVM’de katılımcılarla lezzetli tariflerini paylaştı.

Workshop’ta, Yağız İzgül’ün Soğuk Çorba, Karidesli Tabule, Çikolatalı Kurabiye ve Smoothie gibi lezzetli tariflerini tadan katılımcılar, aynı zamanda ünlü şefle birlikte interaktif şekilde yemekleri birlikte hazırladılar. Workshop’un ardından tüm davetliler, İzgül’ün ‘Picks by Pros/Chefs’ projesi kapsamında seçtiği ürünleri kullanarak hazırladığı tariflerden oluşan tarif kitapçığına da sahip oldu.

‘Picks by Pros/Chefs’ projesi kapsamında Yağız İzgül’ün seçimleri, 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Crate and Barrel mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde mutfak ve sofralar için ilham kaynağı oluyor.

Proje kapsamında, ‘Picks by Pros Chefs’ etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise ÇABA Derneği’ne bağışlanıyor.

  1. Cevapla

    Çok güzel bir etkinlik olmuş. Bir çok mutfak gereci ve nefis tatlar ile de tanışmış oldu misafirler.Yeni şeyler öğrenebileceğim workshopları seviyorum.

Leave a Comment