WOK & WALK

01 Mart 2015 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

Ankara’lı mekanistler olarak Arjantin Caddesi üzerinde yer alan “Wok & Walk”ta buluştuk.

Sevgili Oburcan’ın duyurusunu sadece iki saat önce yapmış olmasına rağmen hızla toplanan mekanistlerle keyifli bir akşam geçirdik..

Masamıza ilk olarak mekanın en sevilen “Acılı Ekşili Çorbası” geldi. Gerçekten tam anlamıyla “ACI” olan bu nefis çorbanın içinde dana eti, lahana, yumurta, marul, zencefil, soya sosu ve boool miktarda acı sos varmış.. Ben tamamını bitiremesem de gözümden akan yaşlara inat keyfini çıkardım :)

Biz daha bir ohhh diyemeden masamıza çeşit çeşit susiler geldi..  Hemen ardından ”Moğol Tavuk”, “Çıtır Mezgit”, “Wonton King Karides” ve “Sebzeli Çin Böreği” ikram edildi.. Mekanda bu lezzetler her ne kadar aparatif olarak adlandırılmnış olsa da bence her biri ana menü yemeği kadar özenli ve doyurucu idi.. Özellikle “Won Ton hamuru” ile yapılmış karidesler enfesti..

Veee ana yemekler sunuldu.  Tavuk Eti, Yeşil Soğan, Sarımsak ve Kaju Fıstık ile hazırlanan ”Kung Pao” hepimizin favorisi oldu.. Parmesan Peynirli Tavuk, Yeşil Biberi Dana ve Yaki Nasi damaklarımızda çok güzel birer tat bıraktılar..

Bütün yemek boyunca mekanın tüm personeli tarafından, tüm sorularımıza sabırla ve uzun uzun yanıt verilmesine, ikramlardaki özen ve lezzete çok teşekkür ederiz.

Arjantin Caddesi’nden Tunalı Hilmi Caddesi’ne doğru yürürken Wok & Walk’a uğrayp bir kase “gurme lezzeti” almayı unutmayın :)

Adres: Arjantin Cad. No:21/B Kavaklıdere
Telefon: 0312 426 76 77

http://www.woknwalk.com.tr

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment