Vietnam Kahvesi’nin Ankara’daki Adresi

11 Ağustos 2015 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

Vietnam+Kahvesi

 

Lezzetli menüsü ve birbirinden ilginç sunumları ile açıldığı günden itibaren vazgeçilmez mekanlar arasında yerini alan Harvey Nichols MAG Lounge, Vietnam Kahvesi ile kahve tutkunlarını bir araya getiriyor.

Next Level Alışveriş Merkezi Podyum’da bulunan Harvey Nichols MAG Lounge, dünya lezzetlerini ilginç sunumlar eşliğinde konuklarının beğenisine sunuyor. Farklı lezzetler denemek isteyen Ankaralıların gözde mekanı olan Harvey Nichols MAG Lounge, kahve üretiminde Dünya ikincisi konumunda olan Vietnam’a özgü kahvesi ile misafirlerine eşsiz bir lezzet sunuyor.

Vietnam’dan gelen özel fincanlar ile servis edilen Vietnam Kahvesi, Harvey Nichols Mag Lounge menüsünün en beğenilen lezzetleri arasında yer alırken özel sunumu ile dikkat çekiyor. Vietnam’a özgü Phin adı verilen demlik ile yapılan ve süt reçeli ile karıştırılarak hazırlanan kahve demlendikten sonra içime hazır hale geliyor ve buzlu bardak ile servis ediliyor.

Kahve molası vermek isteyenlerin yeni adresi haline gelen Harvey Nichols Mag Lounge en özel lezzetleri ve sunumları ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment