The LifeCo Ankara

20 Ocak 2016 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
1

lifeco

Türkiye’de well-being/well-aging, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma alanlarında hizmet veren ilk ve tek organizasyon olan The LifeCo Sağlıklı Yaşam Merkezi, İstanbul, Bodrum, Antalya ve Phuket’in ardından Ankara’daki Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü içerisindeki yeni şubesiyle, daha sağlıklı ve zinde bir yaşamı tercih eden Ankaralılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için birbirinden farklı destek programları oluşturan The LifeCo; misafirlerine daha zinde, daha enerjik ve daha kaliteli bir hayat yolculuğunda destek olmayı hedefliyor. Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü’nün, yaklaşık 1.000 m2’lik alanında hizmet verecek olan The LifeCo Ankara, 360° sağlık yaklaşımıyla; sağlıklı beslenme ve detoks (arınma), kilo kontrol, stresten arınma ve şımartıcı SPA, well-being, güzellik ve anti-aging programları sunacak.

The LifeCo’nun beslenmesine dikkat edenlere özel restoranı SAF Mutfak; raw (yaşayan besinlerden oluşan), vegan (bitki bazlı), düşük kalorili, lezzetli ve saf besinler ile hazırlanan SAF Box ve SAF Snacks ürünleri ile sağlıklı yaşamı dileyen Ankaralıların günlük hayatına taşıyacak.

Modern yaşam içerisinde farkında olarak ya da olmayarak bedenimize aşırı yükleniriz, soluduğumuz hava, içtiğimiz su, yediğimiz işlenmiş gıdalar, yaşadığımız stres vücudumuzda pek kolay atamayacağımız toksik birikim oluşturur. Hastalıklardan korunmak, gençlik enerjimizi ve görünümümüzü uzun yıllar devam ettirebilmek için bedenimizdeki bu toksik birikimi dışarı atmamız gerekiyor.

The LifeCo olarak merkezlerimizde uzmanlar eşliğinde hazırlanıp uygulanan detoks/arınma programları en kısa sürede en etkili arınmayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Uzmanlar eşliğinde hazırlanan arınma/detoks programları yalnız bedeniniz üzerinde değil, bütünsel bir yaklaşım ile zihnin ve ruh üzerinde de yoğunlaşmaktadır.

The LifeCo misafirleri, 5 ayrı merkezde ihtiyaçları doğrultusunda sunulacak programlar ile kendilerini daha enerjik, sağlıklı ve yenilenmiş hissedecek; programlarını sunduğu yol haritalarını, yaşam şekli haline getirme fırsatı yakalayacaklar.

  1. Ankarada değilim ki 🙁

  2. Cevapla

    Şahaneymiş (:

  3. Cevapla

    güzelmiş, gidelim görelim:)

Leave a Comment