SitePlus

05 Ekim 2018 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

site

İş ve yaşam alanlarına , hem “nitelikli” ve “profesyonel” hem de “uygun fiyatlı” servis almak isteyenler son 23 yıldır SitePlus ile çalışıyorlar..

??

Dün akşam @siteplusco ekibi ile gerçekleştirdiğimiz tanışma toplantısında, şirketin kurucusu ve yöneticisi Ufuk Coşkun’un hayat hikayesi, hayalleri ve bu hayallerini gerçekleştirme sürecini dinlemek çok keyifliydi.. Ufuk Beyin eşi ile bilikte emek emek kurup geliştirdikleri @siteplusco firmasının kadınlara yönelik pozitif ayrımcı tavrı ise hepimizi çok etkiledi.

??

4000’i aşan “mutlu” çalışanı ve 300.000 “mutlu” müşterisi olan @siteplusco özellikle büyük siteler, iş ve alışveriş merkezleri, eğitim-sağlık-spor tesisleri ve enerji kurumlarına Temizlik, Güvenlik, Alarm İzleme, Site ve İş Kuleleri Yönetimi, Housekeepeing, Catering, Çamaşırhane, İlaçlama, Bahçe Bakımı & Peyzaj, Atık Yönetimi, Teknik İşletme & Bakım & Onarım gibi pek çok alanda tam 23 yıldır A+ hizmet veriyor..

??

Hepimizin tanışmaktan gurur ve büyük memnuniyet duyduğumuz %100 Türk markası @siteplusco firması ile siz de tanışmak ve detaylı bilgi almak isterseniz @siteplusco instagram sayfasını ve http://siteplus.com.tr web stesini inceleyebilirsiniz..

??

#AnkaraEtkinlik #SitePlus #SitePlusCo #TürkiyeninÇözümArtısı#profesyonelhizmet #TürkMarkası #yüksekkalite #SitePlusFarkı#ÇözümArtınız #ÇözümDaimaSitePlus

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment