Red Bull X-Fighters Jam Heyecanı Ankara’yı Sarıyor!

14 Mayıs 2012 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

Tüm dünyanın ilgiyle izlediği serbest stil motokros yarışı(FMX) Red Bull X-Fighters heyecanı bu yıl Türkiye’yi sarıyor! Ankara, İzmir ve Antalya’da düzenlenecek olan gösteri niteliğindeki Red Bull X-Fighters Jam’ler yalnızca bu şehirlerdeki sporseverlere unutulmaz anlar yaşatmakla kalmayacak; aynı zamanda tüm ülkeyi, 16 Haziran’da İstanbul’da Yedikule Zindanları’nda düzenlenecek olan Red Bull X-Fighters Istanbul 2012 yarışına hazırlayacak. Akrobatik hareketleriyle yerçekimine meydan okuyan Red Bull X-Fighters sürücüleri; 15 Mayıs’ta Ankaralılarla, 18 Mayıs’ta İzmirlilerle, 29 Mayıs’ta Antalyalılarla buluşacak. Red Bull X-Fighters Jam’ler ücretsiz olarak izlenecek. Red Bull X-Fighters Jam’lere doyamayan tüm sporseverler uluslararası Red Bull X-Fighters Yarışının İstanbul’da düzenlenen ayağına katılabilir . Ayrıntılı bilgi için www.redbull.com.tr

Yer çekimine meydan okuyan yetenekli serbest stil motosiklet (FMX) sürücüleri Red Bull X-Fighters Jams gösterileriyle akrobasinin, kontrolün ve gözü karalığın sınırlarını zorlayacak. Red Bull X-Fighters’ın uluslararası yarışlarından farklı olarak, Red Bull X-Fighters Jam’ler daha çok gösteri niteliğinde oluyor. Daha önce Red Bull X-Fighters’ın düzenlenmemiş olduğu şehirlerde, sporseverler serbest stil motokrosun (FMX) büyülü dünyasıyla tanışıyor. 

Hayatları boyunca unutamayacakları bir sportif performans izlemek isteyen tüm Ankaralılar 15 Mayıs – Salı günü  saat 20.00’da ANKAmall AVM’ye davetli.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment