RAMAZAN EĞLENCELERİ @ ATLANTİS AVM

09 Ağustos 2012 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

Ramazan’ın sıcaklığını, huzurunu dostlarıyla ve aileleri ile paylaşmak isteyen başkentliler, tarih kokan Ramazan Sokağında geleneksel kıyafetler içinde, Otantik ürünlerin satıldığı ramazan evlerinden alışveriş yapabiliyor, eğlenceli aktiviteleri izlerken, çay kahvelerini içebiliyor.

   Sıcaktan bunalan başkentliler, ramazan ayına özgü, geleneksel keyifleri, havuzlarla donatılmış yeşile hakim Botanik bahçede, iftar öncesi ve sonrası fasıl, aşuk-maşuk gösterisi, ortaoyunu,  hacivat – karagöz ve sema gösterilerini izlerken, küçükler Pony atlarla geziyor, animasyonlar eşliğinde oyunlar oynuyor, eski Osmanlı kostümleriyle Atlantis Hatıra fotoğrafı çektiriyor, ayrıca ücretsiz şerbetin tadına bakabiliyor.

Tüm ziyaretçilerin, Ramazan ayı boyunca yapacakları 50TL’lik alışverişlerinde kampanya dahilindeki yiyecek birimlerinden 1 alana 1 bedava menü kazanıyor.

Atlantis’te dopdolu geçen Ramazan Ayı etkinlik programı ve detaylı bilgiyi www.atlantisavm.com.tr ya da facebook/atlantisavm adreslerinden öğrenebilirsiniz.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment