Pizza il Forno

03 Aralık 2015 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

IMG_3910

Ankara’nın yeme-içme uzmanı sevgili Oburcan‘ın organizasyonu ve müthiş yaratıcı insan Utku‘nun daveti ile Ankaralı Bloggerlar Pizza il Forno‘nun Arsia Yaşam Mekezi’nde yeni açılan şubesinde buluştuk..

Başından sonuna kadar lezzet bombardımanına tutulan biz bloggerlar için olağanüstü keyifli bir akşamdı.. Birbirinden lezzetli atıştırmalıklar, pizzalar ve neşeli sohbetler ile geçen Pizza il Forno buluşması sonrasında, bu mekan ile ilgili benim size nacizane tavsiyelerim ise şöyle:

Birincisi bugüne kadar bildiğiniz tüm o “plastik” lezzetteki pizzaları unutun.. Ve hayatınızda ilk kez pizza tadacakmış gibi “Pizza il Forno”ya gidin.. Kendinize önce nefis bir “sangria” sipariş edin.. Siz sangrianızı yudumlarken, “füme kaburgalı pizza”nızın pişmesini bekleyin.. Ve bu şahane pizza masanıza geldiğinde tabi ki tadına doyamayacağınız için hemen arkasından bir diğer şahane lezzet abidesi olan “pastırmalı pizza”nızı sipariş etmeyi unutmayın.. Ve finalde illa ki “nutellalı pizza”dan en az 2 dilimi mideye indirip mutlu mutlu evinize dönebilirsiniz 🙂

Hadi afiyet olsun..

 1. Cevapla

  off o nutellalı yok mu. Tatlı sevmeyen bana bile sevdirdi kendini 🙂

  • Senem Öztürk
  • 07 Aralık 2015
  Cevapla

  İştah açıcı 🙂

 2. Cevapla

  Nefis görünüyor (:

 3. Cevapla

  füme kaburgalı nutellalı çok değişik lezzetler olduğu ortada güzel ve afiyet dolu bir gün olmuş sizlere

 4. Cevapla

  Çok lezzetli olmalı. Çarşamba Ankara dayım.

 5. Cevapla

  Muhteşem.. Bu pizzaya kim hayır diyebilir ki..:) Sevgiler..

 6. Ah çok güzel bir görüntüsü var.

Leave a Comment