Peynirli Pizza Günü

05 Eylül 2018 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

double

Madem bugün #PeynirliPizzaGünü o zaman biz de bugünün hakkını verelim dedik ve sevgili Sevdedays ile Double Zero Pizzeria ‘da buluştuk..

??

Benim gibi peynir delisi birisi için bugünü bayram ilan edebiliriz.. Çünkü Double Zero ‘nun zemininde zeytinyağ, dağ kekiği ve köz sarımsakla hazırlanan beyaz sos üzerinde mozzarella, gouda, gorgonzola, parmesan peyniri ile pişen ve piştikten sonra üzerine incir ve ballı balzamikli roka ile servis edilen#QuattroFormaggi pizzası gerçek bir #italyan mücevheri gibi tam karşımda duruyor..

??

Diyeti çok bozmayalım diye yanında da bol bol enerji ve zindelik veren roka, endivyen, tulum peyniri, kuru incir ve cevizli #RokaSalatası var… Ve#FesleğenliAyran ile lezzet üçgeni tamamlanıyor… Unutmadan ekleyeyim.. @doublezerotr ’un özel olarak tatlandırdığı biberli zeytinyağını tatmayı lütfen unutmayın.. Tatlarına bayılacağınız bu güzellikler için de yolunuzun @doublezerotr ‘ye düşmesini beklemeyin.. Çıkın çıkın gelin..

Rezervasyon için:
☎️ 0312 4471300
? Uğur Mumcu Cad. No:37 GOP

#AnkaraEtkinlik #DoubleZero #pizza #pizzeria#gastronomi #italyanpizza #italiancuisine#nekadaritalyanokadardoublezero #00flour#gerçekitalyan #pizza #lezzet #buonappetito#kafayataktik #gezginikizler #ankaraetkinlikmekan#cheesepizzaday #5thseptember

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment