PERİŞAN FM TEK KİŞİLİK GÖSTERİ`NİN GİŞESİ ANKARA

31 Mart 2009 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0


Yıllardır radyodan dinleyip güldüğünüz Perişan FM`in yapımcısı Ömer Pekin, aynı adlı Tek Kişilik Gösterisiyle şimdi sahnelerde. Ömer Pekin 16 yıldır Dünya Radyo`da Perişan FM isimli efsane programı yazıyor, yönetiyor ve oynuyor. Şimdi Tek Kişilik Gösterisi ile sevenleriyle sahnede buluşacak.
Ömer Pekin Perişan FM Tek Kişilik Gösteri ile 31 Mart Salı günü Ankara MEB Şura Salonu`nda sahnede olacak. 4 Nisan Cumartesi günü ise İstanbul Bağlarbaşı Kültür Merkezi`nde olacak. Hem Ankara`lı hem İstanbul`lu hayranlarıyla buluşacak Ömer Pekin`i sevenleri merakla bekliyor. Perişanefem`in biletlerine MyBilet.com`dan ulaşabilirsiniz.
Ömer Pekin radyoda olduğu kadar sahnede de başarılı çalışmalara imza atmış bir sanatçı. Bir Cinayetin Anatomisi ve Ortaya Karışık adlı iki tiyatro oyunu yazmış olan Pekin`in oyunları yıllardır sahne alıyor.
Perişan FM`in radyodaki parodileri “Laf Salatası” isimli bir kitap ve CD olarak yayınlandı. Pekin, 16 yıl boyunca kendisini sürekli takip eden hayranlarına her yoldan ulaşmaya çalışıyor. Radyo, kitap ve CD çalışmasından sonra sahnede de sevenleriyle buluşacak.

ANKARA
31 Mart Salı / MEB Şura Salonu / Beşevler
Saat: 20.00

BİLET SATIŞ GİŞESİ
MEB Şura Salonu

TOPLU BİLET DESTEK
GSM 0533 217 30 66

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment