PEMBE KURBAĞA ÇOCUK TİYATROSU

13 Ocak 2009 , In: ANNE - ÇOCUK
0

Ocak ayında iki yeni oyunumuz başlıyor :
3 – 12 yaş grubu için Küçük Denizkızı ve Masallara Yolculuk serimizde
3 yaş ve öncesi için Sevgili Kardan Adam.
Ocak ayında dört oyunumuzla
UÇAN ŞEMSİYE (Müzikli Çocuk Oyunu) ve KÜÇÜK DENİZKIZI (Müzikli Çocuk Oyunu) ,
MASALLARA YOLCULUK (3 yaş ve öncesi için) dizimizde
KIRMIZI ŞAPKALI KURBAĞALAR
ve SEVGİLİ KARDAN ADAM ile Pembe Kurbağa Sahnesi’nde izleyicilerimizle buluşmayı diliyoruz.
Ümit DENİZER’in yazdığı ve Ali Nihat YAVŞAN’ın yönettiği UÇAN ŞEMSİYE adlı oyunumuzla 3-12 yaş grubu çocuklarımızla birlikte olmayı sürdürüyoruz. 24 Ocak’ta bu oyunu son kez sahneleyeceğiz ve 31 ocak Cumartesi günü bu yaş grubu için Figen Çakmakoğlu ‘nun yazıp Ali Nihat Yavşan’ın yönettiği KÜÇÜK DENİZKIZI oyunu başlayacak.
MASALLARA YOLCULUK serimizde, Ali Nihat Yavşan tarafından sahneye taşınan masallarla, tiyatro ortamında drama, anlatı, kukla , müzik ve oyunculuk birleştirilerek minik izleyicilere ulaşmak , tiyatroyu küçüklerle buluşturmak hedefleniyor. 6 haftada bir yeni bir oyunla miniklerle buluştuğumuz bu seride Kırmızı Şapkalı Kurbağalar oyunu 18 ocakta sona erecek ve 25 ocak Pazar günü Sevgili Kardan Adam ile 3 yaş ve öncesi küçüklerimizle birlikte olmaya başlayacağız.
Ayrıntılı bilgiye www.pembekurbaga. com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
BİLETLERİMİZİ GİŞEMİZDEN VE www.mybilet. com ‘DAN ONLINE OLARAK EDİNEBİLİRSİNİZ.
Küçük Bir Not 1 : Galoş giymek istemeyen miniklerimiz için ev ayakkabısı getirilebilir.
Küçük Bir Not 2 : Pembe Kurbağa Eğlence Kulübü organizasyonuyla doğum günleri, sünnetler, partiler, şenlikler ve piknikler, kısacası tüm özel günler, düzeyli ve kaliteli bir eğlence dünyasına dönüşüyor.
Animasyonları yla eğlence sektöründe disiplini ve titizliğiyle haklı bir üne sahip olan Pembe Kurbağa Eğlence Kulübü, çocuk animasyonu ve büyük animasyonuyla da partilerin unutulmazlığını sağlamaya devam ediyor.
80’in üstünde kostümle özel günlerinize renk katan animatörlerin yanında müzik, alan oyunları, şişme alanlar, animasyonlu yiyecekler, süsleme ve daha niceleri.. Düşleyin.. Gerçekleştirelim ..
Küçük Bir Not 3 : Çocuk Kostümü Servisimiz hizmetinize sunulmuştur. Bu servisten kostüm kiralayabilir, satın alabilir veya özel kostüm taleplerinizi karşılayabilirsiniz. İstemlerinizi, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz..
Bu konuda ayrıntılı bilgiye http://kostum. pembekurbaga. com.tr adresinden erişebilir veya kostum@pembekurbaga.com.tr e-posta adresinden bilgi isteyebilirsiniz..
Dostlukla..
Oyunlarımızda Buluşmak Dileğiyle!
Pembe Kurbağa Sahnesi
Büklüm sok. 8 / 11 Kavaklıdere/ANKARA
Tel: (312) 418 02 98 – (312) 418 02 67
Fax : (312) 418 14 62
www.pembekurbaga. com.tr
pembekurbaga@ pembekurbaga. com.tr

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment