ODTÜ’de robot günleri başladı

02 Mart 2009 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
0


ODTÜ Robot Topluluğu’nun düzenlediği ODTÜ Robot Günleri önümüzdeki hafta başlıyor. En yeni teknolojilerin yer aldığı yarışmaları izlemek ve yarışmacı olmak isteyenler, 4 Mart’a kadar kayıt yaptırabilecek.

TÜRKİYE’nin ilk uluslararası robot yarışmalarına ev sahipliği yapan Uluslararası ODTÜ Robot Günleri’nin altıncısı 7-8 Mart 2009 tarihleri arasında yapılacak. Sekiz farklı kategoride düzenlenen robot yarışmaları, düzenlenen çeşitli seminerler, gösteriler ve atölye çalışmalarıyla robotik teknoloji ile profesyonel olarak ilgilenen bireyleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

ODTÜ Robot Topluluğu tarafından düzenlenen ve ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde (KKM) gerçekleşecek Robot Günleri’nin hedefleri arasında; robotik teknolojisine ve bu teknoloji ile ilgili son yeniliklere Türkiye’de daha çok insanın ilgi göstermesini sağlamak yer alıyor. En yeni robot teknolojilerinin yer aldığı yarışmaları izlemek veya yarışmalarda yer alabilmek için kayıt yaptırılması gereken son başvuru tarihi 04 Mart 2009. İlgi duyan herkesin izleyici olarak katılabileceği ODTÜ Robot Günleri hakkında bilgi sahibi olmak ve kayıt yaptırabilmek için www.odturobotgunleri.org.tr adresi ziyaret edilebilir.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment