Nişantaşı Eğitim Kurumları Ankara

22 Mayıs 2019 , In: ANNE - ÇOCUK, ATÖLYE - EĞİTİM
1

nisan

Ankaralı çocuklar çok şanslı.. Çünkü Nişantaşı Eğitim Kurumları 32 yıllık eğitim tecrübesi İstanbul’dan sonra Ankara’da..

❣️❣️

Geniş bir bahçe içinde, mimari dalda ödül almış yapısı ile müthiş bir ön okul burası.. Çocukları sevgi ile sarmalayan bir yönetim anlayışı ile kocaman sınıflarda az sayıda öğrenci kaydı alan ve her çocuk ile birebir ilgilenen, çift dilli bir sistem ile Ankara’da yola çıkıyorlar.. Alışılmışın dışında, tüm velileri bireysel denetçileri olarak kabul ediyorlar ve bu anlamda çok iddialılar.. Çocukları servis araçlarına doluşturup okul dışı etkinliklere götürmek yerine, Ahşap Atölyesini, Yüzme Havuzunu, Spor Salonunu, Sinemayı, Tiyatroyu, Seramik Atölyesini, Lego Odasını ve daha sayamayacağım pek çok aktiviteyi okulun içinde kocaman bölümler halinde planlamışlar..

❣️❣️

Bahçesindeki çocuk oyun alanı ve çocukların sebze yetiştirmeleri, toprakla oynamaları için bostanları; bahçeye çıkılamayacak kadar soğuk havalar için ise okulun içinde kocaman bir kasaba şeklinde oyun alanı var.. Geniş ve ferah yemekhanesinde, beslenme uzamanı kontrolünde hazırlanan tüm yemeklerin malzemelerin organik ürünlerin olmasına özen gösteriliyor..

❣️❣️

Güler yüzlü kadrosu ile gerçekten gönlümüzü fetheden bu güzel okul ile tanışmak ve bizim duyduğumuzda inanamadığımız uygunlukta fiyatları öğrenmek isterseniz:

☎️ 0 552 404 11 11
☎️ 0 312 240 15 50
? 3045 Sk. No: 6 Yaşamkent

#AnkaraEtkinlik #NişantaşıEğitimKurumları #NişantaşıÇayyolu #ankara#kres #anaokulu #okuloncesi #önokul #ankaradaanaokulu @ Yaşamkent, Çayyolu, Ankara

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment