nFit Bahar Detoksu

22 Mayıs 2019 , In: BAKIM-GÜZELLİK-SAĞLIK
0

nfit

Keşke her hafta sonu böyle geçse… Bu hafta sonu kendim için bir güzellik yapıp, diyetisyenim Merve Tığlı‘nın tavsiyesi ile #nFitBAharDetoksu uyguladım..

?? nFit Diyet ve Juju Fresh işbirliği ile taptaze sebze ve meyvelerle hazırlanan bu özel paket aslında 3 günlük bir program içeriyor olsa da ben başlangıç için sadece Cumartesi ve Pazar gününü kapsayan 2 günlük bir program aldım..

?? Çilekli, cevizli renk renk salatalar, lezzetli blendler, harika juicelar, @kombudha ’lı ara öğünler ve mis gibi bitki çayları ile dolu dolu bu iki günlük paketin içinde, 24 saat boyunca yiyip içmemiz gereken her şey var.. Gün içinde suya atacağımız limon dilimleri bile.. ?? Hafta sonu, tüm gün sokakta olmama rağmen, her öğünü kolayca açıp tüketebildiğim için müthiş kolay geçti.. Üstelik hazırlanan ürünler gerçekten lezzetli ve doyurucuydu..

?? Bir süredir kendinizi yorgun hissediyorsanız, bu aralar kötü beslendiğinizi düşünüyorsanız, kilo vermede bir duraklama oluştuysa ya da bu aralar sindirim problemi yaşıyorsanız bu 1-3 günlük paketlerden alıp kendinize bir güzellik yapabilirsiniz..

?? Her paket cinsiyet, yaş, boy, kilo, hastalık, ilaç kullanma durumu, kişisel besin tercihleri gibi durumlar göz önünde bulundurarak kişiye özel şekillendirildiği için mutlaka @nfitdiyet ile iletişime geçmeyi unutmayın..
Detaylı bilgi için: ☎️ 0 312 426 26 02

https://www.nfitdiyet.com/online-diyet/ankara-nfit-3-gunluk-ilkbahar-yaz-detoksu-hazir-paket-7
?? #AnkaraEtkinlik #DytMerveTığlı #nFitDiyet #nFit #nFitDetox #JujuFresh #detox #sağlıklıyaşam #sağlıklıbeslenme #detokspaketi #ankaraetkinlikdeniyor #ankaraetkinliksağlık #detoks #aradayapmaklazım #nFitBaharDetoksu

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment