Muçuoğlu Doğal Ürünler

01 Kasım 2018 , In: ALIŞVERİŞ & ÜRÜN DENEYİMİ
0

mucu

Dostlar… Sizleri, geçen hafta sonu keşfettiğimiz Muçuoğlu Doğal Ürünler ile tanıştırmak istiyorum..

m1

@mucuoglu_dogal_urunler ‘de satılan her ürün doğal çiftlik ürünü.. Sivas’ın Üreğik Köyü’ndeki kendi çiftliklerinde 24 saat boyunca veteriner kontrolü ile yetiştirdikleri hayvanlardan elde edilen ürünler, hiç bir aracı olmadan bizlere ulaşıyor.. Bu nedenle benzer marketlerde satılan ürünlerden çok daha taze ve uygun fiyatlılar..

Hepsinden daha da önemlisi, @mucuoglu_dogal_urunler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çok az sayıda işletmelere verilen “Hastalıklardan Ari İşletme Sertifikası”a sahip..

m3

Bizim geçen hafta alıp tadına baktığımız etler ve köfteler gerçekten çok lezzetliydi.. Özellikle taze süt aldığımızda yanında hediye edilen doğal maya ile mayaladığım yoğurt mis gibiydi.. Zaten siz de bu sütü aldığınızda ne kadar yoğun kıvamlı bir süt olduğunu göreceksiniz..

m4

Aynı sütten yine kendi imalatları olan peynirler de çok lezzetli.. Bu peynirler herhangi bir katkı maddesi eklenmeden üretildikleri için alıştığımız market peynirlerinden bir miktar tuzlu.. Ancak kullanmadan önce bir miktar suda beklettiğimizde tuz oranı azalıyor..

 

m2

Bir de kendi imalatları kasap sucukları var.. İnanın çook uzun zamandır bu kadar lezzetli bir sucuk yemedim..

 

%100 yerli, güvenilir, lezzetli ve sağlıklı doğal çiftlik ürünlerini isterseniz @mucuoglu_dogal_urunler ‘e gelerek, isterseniz de telefonla sipariş vererek satın alabilirsiniz.. Ankara’nın pek çok noktasına #ücretsiz teslimat yapıyorlar..

Detaylı bilgi ve sipariş için:
☎️ 0 312 440 40 90
? Rabindranath Tagore Cad. No:71 Çankaya
? @pixnvid

#AnkaraEtkinlik #MuçuoğluDoğalÜrünler #Muçuoğlu #yüzdeyüzyerli#köydengelenlezzet #sağlıklıgıda #doğalgıda #güvenilirgıda @ Muçuoğlu Doğal Çiftlik Ürünleri

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment