Meydan Kebap & Ocakbaşı

03 Aralık 2018 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

meydan

“Bir kebapçı çok şık dekore edilmişse genellikle yemekleri ortalama lezzette olur” diye düşünüyorsanız Meydan Kebap & Ocakbaşı bu ön yargımızı yıkmaya hazır.. 
❣️❣️
Evet mekan çok şık ve çok zarif dekore edilmiş.. İçerisi bir kebapçıdan çok #finedine restoran kalitesinde.. Ama inanın bana, masaya gelen mezeler ve kebapların sunumları da lezzetleri de dört dörtlük..
Özellikle mezelerden sıcak atom, köpoğlu, pastırmalı humus ve tulum peynirli salata ile klasik kebapçılarda göremeyeceğiz deniz börülcesi, zeytinyağlı enginar hepimizden tam not aldı..
❣️❣️
Çok sevdiğimiz şeflerden @cigerciaytac ‘ı da bu restoranda olmasına çok ama çok sevindik.. Onun elinden tattığımız ızgara istiridye mantarı ve yaprak ciğeri gerçekten çok özlemişiz..
Kebap olarak ise mekanın çok iddialı olduğu Adana Kebap’ı denedik ve çok beğendik.. Gerek mezeler, gerek kebaplar konusunda mekanın menüsü oldukça zengin.. Güler yüzlü servisine hayran kaldığımız bu güzel mekana sık sık gidip diğer lezzetleri de tadacağız mutlaka..
❣️❣️
Üst katında özel davetleriniz için VİP odasının da yer yer aldığı bu güzel mekanla ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isterseniz:
☎️ 0312 5030707
? Maidan Avm
? @leogzhankaplan

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment