Loccitane Infusions Maskeleri

22 Mayıs 2019 , In: BAKIM-GÜZELLİK-SAĞLIK
0

locci

Doğal ürünleri ile bağımlısı olduğumuz Loccitane markasının yeni, taptaze ve doğal #infusions maske serisini gördünüz mü ?

??

Biz geçen hafta @panoravm mağazasında gerçekleşen davette bu yeni seriyi inceledik..

? Yeşil renkli olan purifying – arındırıcı maske özellikle yağlı ciltleri arındırmada çok etkili.. İçeriğindeki Provence kekiği ve doğal pudralar sayesinde uygulandığı anda cildi yeniliyor..

? Mavi renkli olan mineral moisture – nemlendirici mineral maskesi benim gibi kuru ciltler için geliştirilmiş.. Hem gece hem gündüz kullanabileceğimiz bu maske “Buzlu Jel” formülü ile cildimizin nemlendiriyor..

? Pembe renkli olan shoothing – rahatlarıcı maske ise her eve lazım… Kokusu ve görünümü ile iştah açıcı bu özel maske cildimizi sakinleştirip parlatıyor..

??

Ve daha da güzeli, bu maskeleri cildimizin ihtiyacına göre bölgesel olarak aynı anda ya da arka arkaya kullanabiliyoruz.. Siz de bu özel maskeleri denemek isterseniz tek kullanımlık seyahat boylarını içeren bu tatlı sepet içindeki seti @loccitane_tr mağazalarından alabilir ya da www.loccitane.com.tr adresinden online sipariş verebilirsiniz..

??

#AnkaraEtkinlik #LOccitane #LOccitaneTürkiye#infusions #infusionsmaks #ankaraetkinlikgüzellik#ışıltılıgüzellik #Provence #üründeneyimi #güzellik#ciltbakımı #beauty #skincare

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment