Liman Kitap Kafe’de Kitap Günü

0

liman


Bugün günlerden #kitapgünü olunca biz de kitaplarımızı yanımıza alıp Liman Kitap ‘a kahvaltıya geldik.. 

??

Burası her yaştan okura hizmet veren müthiş bir kitapevi.. Özellikle üniversiteli gençler için şahane bir ders çalışma ortamı var.. Benim kızlarım henüz liseye yeni başlamış olmalarına rağmen arkadaşları ile ders çalışmak için burayı çok sık tercih ediyorlar..

Gece 24:00’e kadar açık mekanda sessiz sedasız ders çalışmak isteyenler için bireysel çalışma odaları ve grup çalışma odalar var.. Bu alanları kullanmak #ücretsiz sadece grup çalışma odaları rezervasyon gerektiriyor.. 

?? 

Çok az kitabevinde rastlayabileceğimiz boool çeşitlilikte çocuk kitaplarını @limankitap ‘ta görmek beni çok mutlu etti.. Bu Ankara için gerçekten büyük şans.. Özellikle belirtmek istediğim bir konu daha var.. @limankitap hem çocuklar hem yetişkinler için çok özel aktiviteler düzenliyor.. Bu aktivitelerin pek çoğu #ücretsiz olup sayfalarından takip ederek rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.. 

?? 

@limankitap ‘ın içinde inanılmaz zenginlikte bir menüye sahip sıcak bir kafe bölümü var.. Biz bu sabah serpme kahvaltısını tattık ve gerçekten çok beğendik..

Yumurta, tereyağ, zeytin, zeytinyağ organik..
Bal, ceviz, fındık, fıstık ve kaymaktan oluşan Atom ise mutlaka tadılması gereken lezzetlerden..

Günün her saatine uygun pizzalar, burgerler, omletler, gözlemeler, tostlar, sandviçler, dürümler, makarnalar, ızgaralar var.. Hepsinin sonunda ise mis kokulu kahveler ve taptaze pastalar ile final yapabiliyoruz.. 

?? 

Daha fazlası için:
☎️ 0312 317 9898
? Ufuk Üniv. Cad. No: 8 Çukurambar
www.limankitap.com

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment