Köpek Oteli – Hotel for Dogs

0


IMDB Puanı:film henüz vizyona girmemiş Yapım:2009 ~ ABD Tür:Aile, Komedi, Macera Yönetmen:Thor Freudenthal Senaryo:Lois Duncan Senaryo (Kitap):Lois Duncan Yapımcı:Jonathan Gordon, Lauren Shuler Donner, Ewan Leslie Görüntü Yönetmeni:Michael Grady Müzik:John Debney Süre:1 saat 40 dkGösterim Tarihi:13 Mart 2009 (Türkiye)
Andi (Emma Roberts) ve küçük kardeşi Bruce (Jake T. Austin), evde hayvan beslenmesine kesinlikle izin verilmeyen bir kasabada yaşamaktadır. Buna rağmen gizli gizli besledikleri Friday adlı köpeklerini artık daha fazla saklayamayacakları bir noktaya gelmişlerdir. Bir gün tesadüfen karşılarına çıkan terk edilmiş bir otel binasını görünce Andi’nin aklına bir fikir gelir. İçinde zaten birkaç köpeğin yaşadığı bu ıssız oteli köpekler için harika bir yuvaya dönüştüreceklerdir.

Kararın verilmesinden sonra küçük Bruce’un mekanik dehası devreye girer. Gündelik eşyaları mekanik mucizelere dönüştürme görevini o alır. Ardından komşu çocukların da yardımıyla ıssız oteli büyüleyici bir köpek cennetine dönüştürmek için kolları sıvarlar. Burası sadece Friday için değil, bulabilecekleri her köpek için sıcacık bir yuva olacaktır.

Ancak otelden gelen sürekli köpek havlamalarının kuşku uyandırması ve köpek yakalayıcılarının dikkatini çekmesi üzerine, Andi ile Bruce, köpekleri oraya kimin yerleştirdiğinin anlaşılmasını önlemek için ellerindeki her imkana başvuracaklardır.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment