Kızılay İyilik Koşusu

0

iyilik

Ülkemizin en büyük ve köklü sivil toplum kuruluşlarından Türk Kızılayı, 8 Kasım 2015 Pazar günü Kızılay Meydanı’nda yardımseverlik koşusu düzenleyecek. Daha fazla insana yardım eli uzatılabilmesi amacıyla düzenlenen koşuda elde edilen gelirlerin tamamı sosyal projelere aktarılacak.

Yardımseverlik koşusu ile kitlelere ulaşmayı ve halk ile bir araya gelmeyi hedefleyen Türk Kızılayı iyiliği sporla buluşturmak için 8 Kasım Pazar günü Ankara Kızılay Meydanı’nda herkesi iyiliğe davet ediyor. Koşarken sadece enerjinin harcanmayacağı İyilik Koşusu’nda, gelirlerin tamamı sosyal projelere aktarılarak iyilik de dağıtılacak.

Kızılay İyilik Koşusu, Atatürk Bulvarı üzerinde Sıhhiye, Kızılay Meydanı ve TBMM arasında turlu olarak gerçekleşecek. Koşuda 10K ve 6K çipli koşuları ile 3k halk ve 500m çocuk koşusu yapılacak. Koşuya kayıt için gerekli bağış miktarları ise 10k için 50TL, 6K için 40TL’lik olarak belirlendi. 10K ve 6K koşucularına dağıtılacak olan koşu kitinde etkinlik tişörtü ve çeşitli sürprizler yer alacak. Ayrıca bu mesafeleri bitiren herkes madalya kazanacak.

Kayıt için : http://www.iyilikkosusu.com/

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment