Kidex Fuarı

01 Nisan 2015 , In: ANNE - ÇOCUK, ÖZEL ETKİNLİKLER
0

“KIDEX Oyuncak Anne ve Çocuk Gereçleri Fuarı”, 14 – 15 – 16 – 17 Mayıs 2014 tarihlerinde Ankara’nın dünyaya açılan kapısı Congresium’da  düzenlenecek..

Türkiye’nin en büyük anne, bebek, çocuk ürünleri ve oyuncak fuarları arasında yer alan Kidex Expo, 14-17 Mayıs tarihleri arasında ilk kez Ankara’da düzenlenecek. Anne, bebek ve çocuk ürünleri ile oyuncak sektörü alanında hizmet veren firmalar, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı seminerleri, defile ve yarışmalar, Pepee ile Şila’nın canlı müzikal tiyatroları ile firma etkinlikleri yer alacak. Aynı zamanda Türkiye’de ilk kez uygulanan Annelik Haritası etkinliği Ankaralı ziyaretçilerle buluşacak…

ANNELİK HARİTASI…

Fuar kapsamında düzenlenecek seminerlerde; T.C. Aile Bakanlığının ve Yaşam Kordon semineri olacak. Aynı zamanda LÖSEV, Çocukça Başkent, Beksiad, Korev, Anne Bebek, Karakter Okulu, dikkat arttırma etkinliği, Birdirbir, Tegev, Alternatif Anne, Oyuncak kütüphanesi fuarımızda yerini alan ve destekleyen kurumlar arasında. Uzman Gülüş Türkmen de fuara katılacak annelere “Annelik Haritası”nı anlatacak.

ÇOCUK DEFİLESİ, BİLİM AKTİVİTELERİ…

Çocukların gözbebeği Pepee gösterisi olacak Kidex’te. Gösteri sonrasında katılan çocuklar, Pepee ve Şila ile fotoğraf çektirebilecekler. Yine fuar kapsamında çocuk defilesi olacak. Ahşap boyama, Origami, bilimin renkli dünyası aktivitesi ve erken müzik eğitimi (0-5 yaş) aktiviteleri gerçekleştirilecek.

DÜNYADA TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN 50 OYUNCAĞI KİDEX’TE

KIDEX EXPO Proje Koordinatörü Çiğdem Dilek: “Ailelerin yanında olmak, çocuklarla eğlenmek, uzmanlarla tanışmak ve Türkiye’nin anne-bebek-çocuk sektörüne yön vermek amacıyla gerçekleştireceğimiz KIDEX EXPO Ankara’da bu sektörde ilk kez düzenlenen fuar olma özelliği de taşıyor. 14-17 Mayıs Ato Congresium’da düzenlenecek fuarımız. Her geçen gün büyüyen anne-bebek-çocuk gereçleri ve bileşenleri sektörü yenilikleri de beraberinde getiriyor. Bu doğrultuda hem yenilikleri tanımak, hem çocuk eğitiminde bilinçlenmek hem de eğlenceyi bir arada bulabilmek için düzenlenen KIDEX için geri sayım başladı. Dünyada tüm zamanların en çok tercih edilen 50 oyuncağı da standlarda yerini alacak.

Detaylı bilgi için : http://kidex.com.tr/

  1. Cevapla

    sayende etkinlikleri takip ediyoruz zaman bulursak gitmek isterim

Leave a Comment