KEBABİSTAN

22 Temmuz 2009 , In: ANNE - ÇOCUK, YEME & İÇME MEKANLARI
0


Kebabistan GOP, Gaziosmanpaşa’da şık bir villa içinde, şehrin ortasında meyve ağaçları ve güllerle bezeli bir bahçede yemek yeme zevkini sunan yemyeşil bahçesiyle, geniş bir yemek ve şarap menüsüyle şehrin en keyifli mekanlarından biri.
Bahçenin bir bölümüne kurulmuş camekanlı kış bahçesi zeminden ısıtılan ferah ve şık bir salon. Özel yemekler için ayrılan şömineli VIP salonu ise pembe ve krem tonlarının hakim olduğu şık dekorasyonu ile gözalıcı bir ortam sunuyor.
Kebabistan GOP’da geleneksel kebap ve et yemekleri menüsü korunurken, menüdeki zeytinyağlılar, zengin soğuk ve sıcak başlangıç seçenekleri, modern Türk Mutfağı’nın yeniliklerini de ortaya koyuyor.
Maydanoz çorbası, Kabak çiçeği dolması, Zeytinyağlı taze enginar, Taş fırında pişirilen güveçte balık, Isırgan otlu Kafkas mantısı, Pastırmalı mini pide, yıllardır mutfağımızın spesyali olan Etli mantar dolma ve Kuzu tandır en çok tercih edilen tatlar arasında yer alıyor.
Ayrıca, Haftanın son gününe farklılık katmak isteyenler kahvaltı keyfini Emirgan Kahvaltısı ile yemyeşil bahçemizde uzun uzun yaşayabilirler. A la carte lezzetleri birarada sunan Emirgan Kahvaltısı’ nda leziz omletler, menemen, pastırma tava, sucuk ızgara, taş fırından sebzeli pide çeşitleri Pazar sabahları lezzet düşkünlerini bekliyor.
Kebabistan’ın yazlık bahçesi görülmeye değer. Lezzetli yemekleri ile midenize, bahçesi ile gözlere hitap eden yer, bahçesinde çocuklar için oyun alanı bulunuyor.

Adres: Resit Galip Caddesi No: 58 GOP Ankara
Tel: (312) 448 29 90 – 93

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment