Kadın Girişimci Yönetici Okulu

28 Ağustos 2012 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
0

İş sahibi kadınlarımızı, girişimci ruhlarını daha da geliştirmek, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle, ilki Ankara’da düzenlenecek “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına davet ediyoruz.

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenlenecek kadın girişimcilere yönelik ücretsiz eğitim programları, 03 Eylül 2012 tarihinde Ankara’da başlayacak.

İşletmelerin sürdürülebilirliği için kadın girişimcilerimizin ihtiyaç duyduğu donanımın oluşturulmasını ve girişimcilere yeni bir vizyon kazandırmayı amaçladığımız eğitimleri, Ankara’nın ardından İstanbul ve İzmir’de de gerçekleştirileceğiz.

Siz de, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından hazırlanan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına başvurabilir, eğitimi başarıyla tamamlayarak, Boğaziçi Üniversitesi’nden “Yeterlilik Sertifikası” almaya hak kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki formu doldurup, kdn_girisimciler@boun.edu.tr adresine göndermek ve seçim sürecine katılmak…

Eğitime katılacak adaylar, başvuruların ardından, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nde görevli akademisyenlerin gerçekleştirileceği yüzyüze mülakatlarla belirlenecek ve kendilerine 30 Ağustos 2012 Perşembe gününe kadar bilgi verilecek.

Başvuru Kriterleri

  • En az lise mezunu olmak
  • Şirket faaliyetlerini Ankara il sınırları içinde sürdürmek
  • Şirket sahibi ve/veya şirket ortağı pozisyonunda olmak
  • Faaliyetlerini aynı unvanla (şirket sahibi/ortak) en az 1 yıldır kesintisiz sürdürmek
  • Şirketi %100 yerli sermaye ile kurmuş olmak
  • Şirkette en az 3 en çok 100 çalışan istihdam etmek

Takvim

Ön Kayıt ve Mülakat Tarihleri : 28-29-31 Ağustos 2012 (09:00 – 17:00 saatleri arasında)

Mülakat Yeri : Ankara Sanayi Odası, Atatürk Bulvarı No: 193 Kavaklıdere / Ankara

Eğitim Tarihleri : 3 Eylül – 9 Ekim 2012

Eğitim Yeri : Ankara Sanayi Odası

Açılış : 3 Eylül 2012 / 13:00 – 14:00

Son Başvuru Tarihi : 28 Ağustos 2012

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment