Joker Abdul Cabaret Show

10 Mayıs 2009 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER, TÜM YAZILAR
0


Ünlü showman ve yazar Abdullah Koçoğlu, nam-ı diğer Joker Abdul; Cabaret Show’uyla 23Mayıs cumartesi günü Ankara Sanat Tiyatrosu’nda, Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.
Gösterilerinde izdiham yaşanan Joker Abdul, ironik kaleminden damlayan şölen tadındaki stand-up şovuyla izleyiciyi kahkaha krizine sokarken, birebir canlandırdığı sanatçı tiplemeleriyle de hayranlık uyandırıyor.
Bu kez finalde büyük sürpriz var diyen şovmen, şunları söyledi:
“Geçen sene Ankara’ya gelmeyi çok istedim, mümkün olmadı. Bu sene ise, uygun tarih aralığında ancak bir salon bulabildik. Ankaralı tiyatroseverler bunu tadımlık kabul etsinler, Eylül sonrasında seri gösteri ile geliyorum ve 6 ay boyunca aralıklarla sizlerleyim. Yaşanacak bilet sıkıntısına istinaden, şimdiden özür dilerim. Tüm güzellikleri bölüşelim, 23 Mayıs gecesi ‘Ankara Sanat Tiyatrosu’nda görüşelim.”
Oyun Sahnesi Tiyatrosu’nun katkılarıyla gerçekleşen Ankara Sanat Tiyatrosu ‘Joker Abdul Cabaret Show’ biletlerinde, karaborsa satışı önlemek için 9 bilet üzeri toplu alıma izin verilmiyor. Gösterinin finalinde, kitapçı raflarıyla buluşmadan tükenen ‘Farkındalık Ya Da Farkındanalık’ isimli son kitabını da imzalayacak olan şovmen; eseri organizasyon gecesi, MyBilet’in katkılarıyla ücretsiz olarak Ankaralı sevenlerine armağan edecek.
JokerAbdul.com’u ziyaret ederek gösteriden kesitler izleyebilir, Mybilet.com’dan veya MyBilet gişelerinden yerinizi ayırtabilirsiniz.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment