Huqqa Ankara Anneleri

0

h1

 

Ailece dışarı çıktığımızda gideceğimiz mekanın en önemli belirleyicisi çocuklar oluyor.. Hafta sonu Huqqa Ankara etkinliğimizde gördük ki, bu mekan gerçekten #çocukdostu bir mekan…

 

h9


Girişte arabamızı teslim alan vale, kapıdan bizi güleryüzle karşılayan personel, içeride çocukların coşkulu hareketlerine rağmen hoşgörü ile servis yapan garsonlar, çocuklarla ilgilenen abla.. her biri çocuklara ve biz annelere yardımcı olmak için çok özen gösteriyorlar..

❣️❣️

h4

@huqqa ‘nın içinde çocukların boyama, lego, puzzle yapması için güzel bir etkinlik alanı var.. Bu alanın etrafında da çok keyifli oturma alanları planlanmış.. Bir yandan yemeğimizi yiyip, bir yandan çocuklarımızı takip edebiliyoruz..

❣️❣️

h2

@huqqa ‘nın menüsüne gelince… Sunulan her ürün hem tasarım hem lezzet açısından inanılmaz başarılı.. Çocuklar için çok sağlıklı seçenekler var..

h3

Sapan tasarımlı “Crazy Bird” , fotoğraf baskılı “Selfie Latte” Sebzeli Lazanya, Dinamit Somon Salata, Sebzeli Bafra Pide, Bol Peynirli Mantar Güveç ve Afet tatlısı bizi kalbimizden vurdu..

❣️❣️

h5

Siz de çoluk-çocuk bu keyifli mekanın tadını çıkarmak isterseniz:
☎️ 0 312 287 06 66
? Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Protokol Plaza No:39 Çukurambar

❣️❣️

h6

Bu çok keyifli davet için tüm @huqqa çalışanlarına ve etkinlik boyunca harika fotoğraflar çeken Esiphotography ’e çok teşekkür ederiz..

h7

#AnkaraEtkinlik#huqqa#HuqqaAnkara ##HuqqaAnkaraAnneleri#huqqacocuklarlaguzel#zamanınkeyifleri#ankaraetkinlikmekan#ankaraetkinlikdaveti#çocukdostumekan#ailedostumekan#birrestorandandahafazlası#gezginaileHuqqa Ankara

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment