Hünkarzade

07 Ağustos 2009 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0


Kuzey’den Güney’e Doğu’dan Batı’ya Anadolu’nun farklı lezzetlerinin özenle sunulduğu seçkin Restaurant’tır Hünkarzade.

Bereket, bolluk ve misafirperverliğin simgesi olmuş muhteşem Türk Mutfağı ürünlerini, Dünya Mutfağının tatlarıyla buluşturan Hünkarzade’de, özel yemeklerinizde hoş sohbet, sevgi ve unutulmaz anlar paylaşabilirsiniz.

Kebap kıvamının, balık lezzetinin, zeytinyağlı salata hafifliğinin ve baklava tadının en iyisinin titizlik, zarafet ve güvenle buluştuğu restaurantımız sizlere en iyileri sunmayı ilke edinmiştir.

Her akşam canlı müzik eşliğinde sevdiklerinizle birlikte nostaljik anlar geçirebilir, düğün, nişan, doğum günü, mezuniyet günü ve iş yemeklerinizde misafirlerinizi salonlarımızın büyülü atmosferinde ağırlayabilirsiniz.

Hünkarzade kalite farkı ile sizlere sunduğu konfor:
Pazar günleri 10:00- 15:00 saatleri arası Karadeniz Brunchpide günü keyfini çıkarabilir, Digitürk Lig TV, D- Smart, çocuk oyun salonu, internet, otopark ve paket servisi hizmetlerimizin rahatlığını yaşabilirsiniz.

Bu eşsiz aktiviteler, Bahçelievler’in seçkin caddelerinden 3. Caddede; 1200 m2 kapalı ve 400 m2 açık alanda özenle dizayn edilmiş restaurantımızdaki; Sohbetli Beyaz Salonda, Müzikli Kırmızı Salonda, Kahveli Tatlava Cafe ve Ankara manzaralı terasımızda siz değerli konuklarımız ile karşılaşmaktan mutluluk duyacağız.

Detaylı bilgi için ;212 06 52 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz..
http://www.hunkarzade.com/
Adres: 3. Cadde No:30 Bahçelievler/ANKARA

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment