Hors d’uvre : Concert

13 Eylül 2010 , In: TÜM YAZILAR
0

Lemur Sanat, büyük ses getiren Evil Dead: The Musical gösterisi ve çok beğenilen Movies Rock! Film Müzikleri Konseri ile geçmiş sezonu başarılı bir şekilde kapattıktan sonra, yeni dönemin açılış etkinliği ile karşınızda!

Repertuarı dünyaca ünlü fransızca müzikallerinden seçilmiş en güzel şarkılardan oluşan ve Ankara Fransız Kültür Merkezi tarafından desteklenen bu konserde, Notre Dame de Paris, Dracula: Entre L’Amour et La Mort, Le Roi Soleil, Roméo & Juliette ve Autant Emporte Le Vent müzikallerinden şarkılar yer alacaktır.

Tarih: 16 Eylül 2010
Kokteyl Başlama Saati: 19:00
Gösteri Başlama Saat: 20:00
Yer: Operet Sahnesi – Resim ve Heykel Müzesi
Bilet Fiyatı: 20 TL
Biletler numarasizdir.

Bilet satış noktaları:

1- Fransız Kültür Merkezi (Kızılay)
Atatürk Bulvarı. Türkkonut Apt. No:81/4
http://www.ccclank.com/

2- Fransız Kültür Merkezi (Yıldız)
Konrad Adenauer Caddesi No 30 / Yıldız
http://www.ccclank.com/

3- ODTÜ Öykücü Kitabevi
ODTÜ Çarşı

4- Lemur Sanat
biletrezervasyon@lemursanat.com
05544759898

Lemur Sanat, üniversitedeyken amatör olarak sahne sanatlarıyla uğraşmış, çok beğenilen ve ses getiren birçok etkinlikte yer almış ODTÜlü bir grup öğrencinin, uğraştıkları sahne sanatlarını hobi olmaktan çıkarıp daha profesyonel bir platforma taşımak, çeşitli kültür-sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmak ve daha fazla insana hitap etmek amacıyla 2009 yılında kurdukları bir oluşumdur. Şu ana kadar Jesus Christ Superstar Rock Konseri, ODTÜ Kapanış Konseri, Evil Dead: The Musical ve Movies Rock! Film Müzikleri Konseri gibi birçok başarılı etkinliğe imzasını atan Lemur Sanat, yeni projelerle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.

Bilgi için:
Websitesi: http://www.lemursanat.com/
E-mail: info@lemursanat.com

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment