Guinness Dünya Rekorları Forum’da!

19 Şubat 2010 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER, TÜM YAZILAR
0
15 Ocak’dan başlayarak Haziran ayı sonuna dek Guinness World Records Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezlerinde kırılacak! Guinness World Records Live organizasyonu ile düzenlenecek etkinliklerde, Forum’lar hem önceden belirlenmiş alanlardaki rekorlara, hem de kişisel rekor denemelerine ev sahipliği yapacak.
7’den 70’e herkesin kırabileceği eğlenceli rekorlardan oluşan Guinness World Records denemeleri, ilk olarak 15 Ocak-21 Şubat 2010 tarihleri arasında her Cuma-Cumartesi-Pazar günleri Forum İstanbul’da gerçekleştirilecek. İstanbul’dan sonra 7 şehirde rekor denemeleri devam edecek.
– Forum Ankara : 19 Mart-4 Nisan
Rekor Denemeleri
Resmi Guinness World Records hakeminin nezaretinde yapılacak olan rekor denemeleri önceden belirlenmiş alanlarda beceriye dayanan rekorlar olacağı gibi, kişisel rekor denemelerine de imkan verecek.
Önceden belirlenmiş alanlardaki rekor denemeleri, “bir dakikada en çok tshirt giyme”, “konserve kutularından en hızlı piramiti yapma”, “dönen iskemlede en çok dönüş” gibi birçok eğlenceli rekoru içeriyor. Bu rekorları denemek için tek yapmanız gereken, aktivite tarihlerinde Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezlerinde olmak…
Diğer taraftan, eğer dünya rekoru kırabilecek başka bir yeteneğiniz veya özelliğiniz olduğunu düşünüyorsanız, bu web sitesinden bize başvurarak Guinness World Records denemesi yapmaya hak kazanabilir ve belirlenecek tarihte Forum’lara gelerek rekorunuzu kırmayı deneyebilirsiniz. Kişisel rekor başvurusu yapmak için www.rekorlarforumlarda.com başvuru formuna ulaşabilirsiniz..
Kurallar
• Denemelerin yapılacağı aktivitelerin için içerik ve kurallar GWR yetkilileri tarafından oluşturulur.
• Aktivitelere katılım için Forum’larda yapılan herhangi bir alışverişin fişini ibraz etmek yeterlidir.
• Denemelere katılım için sınırlama bulunmamaktadır. Her aday özel olarak hazırlanmış deneme istasyonlarında aktivite denemelerini yapabilirler. Tüm adaylar denemeleri sırasında GWR tarafından belirlenmiş kurallara uymak zorundadırlar.
• Dünya rekoru kırmayı deneyecek olan herkes öncelikle deneme istasyonlarında denemelerini yaparak, aldıkları skorlarla deneme yapan en iyi 3 kişi arasına girmelidirler. Deneme istasyonlarında başarısını kanıtlayıp rekor kırma şansına sahip olacak kişiler performanslarını sahnede göstermek için davet edileceklerdir.
• Sahne performansı sırasında başarılı olan adayın rekorunun kayıt altına alınması ve onaylanması GWR yetkilileri tarafından gerekli prosedürler takip edilerek yapılacaktır.
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment