GOGO JUNGLE

0

Ankara’ya yeni bir cafe açılmış.. İsmi “GOGO JUNGLE”..

Bildiğimiz cafeler gibi değil.. Herşey çocuklara göre düzenlenmiş.

İçeri girer girmez kendiniz kendinizi harika bir ormanın içinde gibi hissediyorsunuz..

Kapıdan girişte kocaman bir akvaryum var… Bu yemyeşil mekanın içinde serpiştirilmiş kocaman hayvanlar var. Timsah, fil, goril ve dev bir kelebek..

Yemeklerimizi yerken aniden canlanıp hareket etmeye başlıyorlar. O anda her yerden sesler ve ışıklar çıkıyor.. Çok heyecanlı..

Bizim oturduğumuz masa timsahın hemen yanıydı. Kafamızı kaldırdığımızda yanıp sönen yıldızlardan oluşan bir gökyüzü vardı.

Mekanın üst katında yine çocuklar için harika bölümler var. Kocaman bir sinema salonu, minderlerle döşenmiş nefis bir çocuk diskosu (ki bu diskoya girer girmez annemiz bizden once dans etmeye başladı) var. Aşağı katta oturanlar yukarıdaki bölümleri kamera ile izleyebiliyor.

Giriş katında çocuklara faaliyet yaptırılan bir bölüm var.. Ayrıca doğum günü gibi özel kutlamalar için ayrılan bir bölüm daha.

Tuvaletler şahane.. Çocuk boyu klozet ve lavabo var. İçinden köpük akan sabunlar..

Yemekler lezzetli. Biz mini çöp şiş ve patates kızartması yedik. Yanında da ayran içtik. Gayet lezzetli ve doyurucu idi.

Yaklaşık 3 saat boyunca hiç sıkılmadan harika zaman geçirdik..Bu nedenle buraya sık sık gelmeye karar verdik.

Gidip denemek isteyenler için yeri Çayyolunda Minasera alışveriş merkezi içinde 1. katta.. Sabah 11 ile akşam 11 arası açıkmış..

http://www.gogojungle.com/

    • Anonymous
    • 18 Kasım 2009
    Cevapla

    doğa yürüyüşü harika fikir ben de katılıyorum

  1. merhaba, çocuklarla trekkinge katilmayi çok isteriz. bize yol gösterir misiniz ? ne yapmamiz kime ulaşmamız lazım ?

  2. mineseranın karanlık ve bunaltıcı havasını teneffüs edeceğğinize trekkinge katılmanızı salık ederim. çocuğunuzla sevdiklerinizle doğayı keşfedin!

Leave a Comment