Evrenin Mucizesi

10 Ekim 2018 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

evre

Hafta sonu sevgili Evrenin Mucizesi ile Bolluk&Bereket ve Dişil&Eril Enerji Dengesi Meditasyonu için buluştuk..

https://www.instagram.com/evreninmucizesi/

??

Ben daha önce Reiki-1 ve 2’ye inisiye olmuş birisi olsam da bu tip çalışmalara hep mesafeli kalmışımdır.. Nedense böyle çalışmaları bir türlü içselleştiremiyor ve hayatıma adapte edemiyorum..

??

İlk defa katıldığım Bolluk&Bereket ve Dişil&Eril Enerji Dengesi Meditasyonu ise çok keyif aldığım bir çalışma oldu.. Yaklaşık 1 saat boyunca kendimi çok farklı bir boyutta hissettim.. Meditasyon süresince zaman zaman zorlansam da uygulama tamamlandığında oldukça mutluydum..

??

Bize bu meditasyonda eşlik eden @evreninmucizesi ‘nin olumlu tavrı ve pozitif enerjisi ile hepimiz gerçekten rahatladık, sakinleştik.. 21 gün etkisi sürecek olan bu meditasyon sonrasında @evreninmucizesi ile başka çalışmalar yapmak için hepimiz çok heyecanlandık..

??

Siz de kendiniz için bir içsel güzellik yapmak isterseniz @evreninmucizesi ile iletişime geçip ister bireysel, ister grup seanslarına katılabilirsiniz..

??

#AnkaraEtkinlik #evreninmucizesi #filce #meditasyon #reiki#meditasyonankara #bollukbereket #dişilerildengesi #affetmeçalışması

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment