Elmacık Su ile Dünya Su Günü

22 Mart 2019 , In: GEZİ - TATİL, ÖZEL ETKİNLİKLER
0

elmacık

Bugün 22 Mart #DünyaSuGünü
Bu özel günde sizlere ülkemizin ilk ve tek #ozonsuz doğal mineralli ilk suyu olan Elmacık Su ‘yu tanıtmak istiyorum..

??

Ameliyathane koşullarından 10 kat daha steril ve hijyenik bir ortamda, tam otomatik makinelerde, teknolojinin en son ambalajlama sistemiyle, el değmeden ve suyun doğallığı bozulmadan üretim yapan @elmaciksu tesislerine hayran kaldık.. Tesisin en önemli özelliklerinden birisi de depo sistemi ile çalışmıyorlar ve bekletilmiş su kullanmıyorlar..

??

Üretim mühendislerinin verdiği bilgilerde, @elmacıksu ‘nun emsalleri arasında, minerilizasyon bakımından ülkemizdeki en yüksek mineral değerlere ve en düşük sodyum oranına sahip olması oldukça ilgimizi çekti..

??

Atatürk Orman Çiftliği güvencesi ve yerli sermaye ile kurulan-işletilen, ismini de kaynağı olan Sakarya’daki Elmacık Dağları’ndan alan @elmaciksu ile gerçekten gurur duyduk..

??

Siz de bu özel tesisi incelemek isterseniz 24 saat www.elmaciksu.com.trintenet sitesinden canlı olarak tüm üretim aşamalarını izleyebilirsiniz.. Ülkemizde gıda sektöründe 24 saat canlı yayın yapan tek firmanın @elmaciksu olması da bizim bu suya olan güvenimizi pekiştirdi..

??

Tat konusunda ise, başlangıçta alıştığımız su tadından biraz farklı olsa da kolayca alışıyorsunuz.. Zaten lezzet konusunda 2018 yılında Uluslarası Üstün Lezzet Ödülü kazanan bir firma @elmaciksu

??

Yaygın satış ağı olan @elmaciksu’ya eviniz ya da işyeriniz için abone olmak isterseniz 444 4 262 numaralı telefonu aramanız yeterli..

? @elmaciksu
? On1 Medya
? @ibrahimgulc

#AnkaraEtkinlik #ElmacıkSu #kaynağındaniçergibi #doğalsu #sağlıklısu#minerallisu #ozonsuz #bpafree #bpsfree

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment