Ekolojik Bakkal ve Mutfak

25 Ekim 2022 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

Çocukluğumuzdaki “mahalle bakkalı” ruhunu lezzet dolu bir mutfak konsepti ile birleştiren Ekolojik Bakkal ve Mutfak ile tanıştırmaya hazır mısınız?

Hem ziraat ekonomisi hem de aşçılık eğitimi alan genç kadın girişimci Başak Hanım, son 1,5 yıldır Ekolojik Bakkal ve Mutfak’ta güvenilir üreticilerden temin ettiği %100 yerel, doğal ve çok kaliteli gıda ürünlerini, hem çok uygun fiyatlarla satışını yapıyor hem de bu ürünlerle her gün mis gibi kahvaltılar, tatlılar, börekler ve yemekler hazırlıyor.

Ankara’da mahale ruhunu hala en iyi yaşatan semtlerden birisi olan Ayrancı semtinde yer alan Ekolojik Bakkal ve Mutfak kadın elinin değdiği her işte olduğu gibi çok keyifli bir işletme olmuş.

Haftanın her günü 08:00-19-30 arasında hizmet veren Ekolojik Bakkal ve Mutfak’ta her sabah taptaze poğaçalar, börekler ve kurabiyeler pişiyor.

Her sabah serpme ekolojik kahvaltı, her öğlen değişen sıcak yemek servisi, her hafta sonu pişi tabağı, her Çarşamba çi börek var.

Her gün değişen tatlı çeşitlerine ilave olarak her Pazartesi çikolatalı babka ve her Çarşamba cinnamon roll taze taze servis ediliyor.

Bu lezzetleri dilim dilim tadabilir ya da isterseniz tepsi ile sipariş verebilirsiniz.

Her evin ihtiyacı olan gıda ürünlerini tek tek üreticisinden arayıp bulmak yerine direk Ekolojik Bakkal ve Mutfak’tan alabilir ya da getir uygulaması üzerinden kolayca sipariş edebiliriz.

Ekolojik beslenmeye önem veriyorsanız, kendiniz ve sevdikleriniz için  her şey en iyisi olsun istiyorsanız Ekolojik Bakkal ve Mutfak ile hemen tanışmalısınız.

Daha fazla bilgi, rezervasyon ve sipariş için:  0553 199 06 37

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment