Ekim Şenliği

0


Ankara Alman Büyükelçiliği ekim şenliğinin (Oktoberfest) ikincisi bu yıl 8-10 ekim 2009 tarihleri arasında geleneksel şenlik çadırında Bavyera müziği, ekim şenliği birası ve yemekleriyle gerçekleştirilecektir. Her bir akşam (saat 18.00-24.00 arası) programı için ayrı ödenecek her şey dahil fiyat ise 35,- Euro´dur.
Oktoberfest biletleri 21 ağustos 2009 tarihinden itibaren elektronik posta yoluyla
ankaraoktoberfest2009@gmail.com adresinden sipariş edilebilir. Başarılı bir sipariş için ekte bulunan örnek siparişlerin eksiksiz içeriği gerekmektedir. Tek kişilik biletler satıştadır ve tek kişilik bilet alanlar akşam etkinliğinde rezervasyonsuz masalardan kendilerine yer bulabilirler. Bunun haricinde isme (her biri 10 kişiliktir) tüm masa rezervasyonları yaptırılabilir. Alman Büyükelçiliği´ne giriş kontrolü için her bir akşam etkinliği için bilet hamillerinin isimleri gerekmektedir. Güvenlik nedenlerinden dolayı biletler üçüncü şahıslara devredilemez. Biletler gençleri koruma yasası nedeniyle sadece erişkinlere (18 yaşında) teslim edilir. 16 yaşından büyük gençler bir velisi refakatında katılabilirler.
Büyükelçilik elektronik posta alış tarihinden sonraki üç gün içinde rezervasyonları bir rezervasyon numarası ve ödeme şekliyle ilgili bilgiler vererek teyid eder.
Biletler ödeme yapıldıktan sonra en erken 14 eylül tarihinden itibaren alıcı adreslerine sadece kargo ile gönderilir (lütfen unutmayınız: „kargo ücreti alıcı tarafından ödenir!“). Ayırtılan ve 30 eylül tarihine kadar ödemesi yapılmayan biletler tekrar satışa sunulur.
Hukuki sorumluluk
Ödemesi yapılmış biletler geri alınmaz ve değiştirilmez. Kaybolan veya tahrip edilmiş biletlerin yerine yenisi verilmez veya telafi edilmez. Organizasyon sahibinden kaynaklanmayan şartlar nedeniyle bilet hamili etkinliğe katılmaz veya zamanında gelmez ise ya da etkinlik şiddet olayları veya terör tehdit durumu nedeniyle gerçekleştirilemezse biletin telafisi yapılmaz. Organizasyon sahibi posta yoluyla kaybolan biletlerden meshul değildir.
Ankara’daki Alman Büyükelçiliği ekim şenliği etkinliğini (Oktoberfest) maddi kar amaçlı düzenlememektedir. Harcama fazlası gelirler ise hayır işlerinde kullanılacaktır.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment