Eğitimde Genç Başarı

15 Eylül 2017 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
1

genc

#DenizveZeynep bu sene ortaokul son sınıftalar…. Değişen sınav sistemi ve buna bağlı pek çok değişkeni dikkatle takip ediyoruz..

Ancak bu konuda bizim yanımızda olan bize yol gösteren bir kurum ile birlikte olmanın rahatlığını da yaşıyoruz..

Genç Başarı Eğitim Kurumları her koşulda çocuklarımıza ve bize yol göstermeye devam ediyor..
Burayı seçmemizdeki en önemli kriter bu kurumda çocukların eğitimi ile ilgili tüm gereksinimlerin tek çatı altında veriliyor olması oldu.. Çocukları o kurstan bu kursa, o özel dersten bu özel derse sürüklemek ya da her akşam eve başka branş bir öğretmeninin gelip ders vermesi veya buna benzer pek çok kombinasyon doğrusu bizim çok içimize sinmedi..

@gencbasariegitimkurumlari ise; başından sonuna kadar eğitim ile ilgili tüm süreci birlikte yürütme, her aşamada çocukların eksiklerini tespit etme, bu eksiklikleri zamanında giderme, oluşabilecek kaygı ve dikkat gibi sorunlarda aile ile birlikte çözümler üretme gibi pek çok konuda bizim kafamızdaki sorunlara çok güzel yaklaşımlar sundu..

2 ay önce başladığımız ve bu süreçte öncelikle çocuklar sonrasında da biz veliler açısından tatmin olduğumuz bu güzel kurumu sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.. 1-4 kişilik sınıflardan oluşan ve 8. Sınıftan itibaren üniversiteye kadar her seviyede kursların olduğu @gencbasariegitimkurumlari ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 05313141700

#AnkaraEtkinlik #gençbaşarı#gençbaşarıeğitimkurumları #eğitim#başarı #sınavlarahazırlık #ankara

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment