Ege Günlüğü

25 Şubat 2019 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

ege

Ege Günlüğü, Ege yöresine ait eşsiz zeytinyağlı yemekleri Ankara’da en iyi yapan mekanlardan.. En yeni şubesi olan Ege Günlüğü Atakule ‘de aynı yüksek lezzette Atakule’nin 2. katında hizmet vermeye başlamış..

??

Kendilerine özgü tarifleri, çok kaliteli malzeme seçimleri ile birleşince ortaya çıkan lezzetleri anlatmaya kelimeler yetmiyor.. Kaya Koruğu, Cibez, Turp Otu, Hardal Otu, Ispanak Borani, İncirli Pırasa, Köz Patlıcan, Yer Elması, Maş Fasulyesi, Humus, Börülce, Yoğurtlu Kereviz, Pembe Sultan… Mevsimine göre değişen sebzelerle günlük, taze taze hazırlanan ve sunulan zeytinyağlıların dışında Kuzu Etli Şevketibostan, Cevizli-Lorlu Erişte, Bodrum Usulü Mantı, Tire Köftesi, Bodrum Çökertme, Izgara Somon ve Balık Çorbası gibi sıcak yemekleri de var.. Bu kadar lezzetli yemeklerden sonra bol köpüklü Türk Kahvesi eşliğinde Alaçatı Muhallebisi, Kıbrıs Tatlısı, İzmir Bombası ya da Kemal Paşa Tatlısını da tatmanız şart..

??

Alışveriş merkezlerinde alışılagelmiş fast-food yemeklerinin yanında bu kadar sağlıklı ve lezzetli yemek alternatiflerini bulmak gerçekten çok değerli.. Her bir tabağın tadı hala damağımda.. Üstelik çocuklarımıza geleneksel tatları göstermemiz için de büyük bir şans.. Dilersek bu lezzetleri kilo ile alıp evimizde, misafirlerimizle tüketebiliyoruz..

??

Haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren Ege Günlüğü Atakule samimi atmosferi ve özgün lezzetleri ile hepimizi bekliyor..

Detaylı bilgi için:
? Ege Günlüğü Atakule
☎️ 0 312 541 23 33
? Atakule 2. Kat
? Mehlikasultanphotography
#AnkaraEtkinlik #EgeGünlüğü #EgeGünlüğüAtakule#ankaraetkinlikmekan #ankaradaneyernir #sağlıklımutfak#lezzetliyemekler #egemutfağı #egeyemekleri #çoklezzetli#denemenlazım #lezzetliegeanları #egehavası @ Ege Günlüğü Atakule

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment