Dünyanın en büyük, Türkiye’nin ilk “Theatre Konseptli Krispy Kreme Mağazası” Ankara’da açıldı.

30 Haziran 2024 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme; ikonik Original Glazed™’lerin sıcacık hazır olduğunu, yanan ‘Hot Now’ ışığı ile duyurduğu konsept mağazasının açılışını Ankara’da gerçekleştirdi. Dünyanın en büyük, Türkiye’nin ilk theatre konseptli Krispy Kreme mağazasının ilk ‘Hot Now’ ışığı 29 Haziran Cumartesi günü saat 14:30’da yandı.

Bin metrekarenin üzerindeki alanıyla dünyanın en büyük theatre konseptli mağazası Krispy Kreme YDA Center açılışı İş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlkem Şahin’in katılımı ile İş Gıda Grup CEO’su Feliks Boynuinceoğlu ev sahipliğinde gerçekleşti. T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay ile ABD Ankara Büyükelçisi Jeffry L. Flake’in onur konukluğu ile gerçekleşen açılışa; Ankara’nın iş, cemiyet ve sanat dünyasından konuklar ve basın mensupları katıldı.

Enfes kokusu eşliğinde Original Glazed™ donatların kabarma, pişirme ve üzerinin glazed’lenmesi gibi yapılış aşamalarını birebir görme şansı sunan, yenilikçi theatre konseptli Krispy Kreme mağazası, günlük bin kişi ağırlama kapasitesiyle Ankara YDA Center’da ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment