Dünya Makarna Günü

26 Ekim 2018 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

mak1

25 Ekim #DünyaMakarnaGünü Bu güne yakışan bir mekan arayanlar için önerimiz Cucina Makkarna

mak2

13 yıldır değişmeyen personeli, rahat ve şık dekorasyonu, romantik ortamı ve inanılmaz lezzetli menüsü ile Ankara’da özellikle yabancı misyon çalışanlarının tercih ettiği @cucinamakkarna Akdeniz ve İtalyan lezzetlerini sevenler için müthiş bir mekan..

mak3

Siparişi verdiğimiz anda, taptaze hazırlanan makarnalar hem sunum hem lezzet açısından efsane boyutta.. Makarna hamuru; semolina ve özel bir İtalyan unu ile hazırlanıyor… Yemeklerde asla tuz ve salça kullanılmıyor.. Tüm lezzet, bu taptaze makarnalar için özel hazırlanan soslar ve tam kararında baharatlarla kazandırılıyor..

mak4

Mekanda kullanılan tüm malzemelerin en iyi, en kaliteli malzemeler olmasına son derece özen gösteriliyor.. Mesela risotto için kullanılan pirinç taa Roma’dan geliyor ve risotto konusunda Ankara’da daha iyisi olmadığı iddia ediliyor.. Pizzalarda da iddialılar.. Bu kadar bol malzemenin altında daha ince bir hamura sahip bir pizza ben başka yerde yemedim..

mak5

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız lezzette başlangıçlar, salatalar, midyeler, etler, makarnalar, pizzalar için @cucinamakkarna ‘yı mutlaka denemelisiniz..

mak6

Gittiğinizde, bu işi gerçekten aşkla yapan Kaan Bey ile de mutlaka tanışın.. Zaten bir kere gidince hep gitmek isteyeceğiniz için Kaan Bey ile mutlaka dost olacaksınız..

mak7

Pazar günleri kapalı olan mekanda sadece 44 kişilik yer olduğu için rezervasyon yaptırmanız iyi olur..

☎️ 0 (312) 436 8088
? Reşit Galip Cad. No : 89/2 Gaziosmanpaşa
? Cikozzy

#AnkaraEtkinlik #CucinaMakkarna #makkarna #italyan #italyanrestoran#cucina #italyanmutfağı #ankaraetkinlikmekan #ankaraetkinlikdaveti #pasta#mussel #risotto @ Cucina Makkarna

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment