Drinki’de Happy Hour

11 Nisan 2018 , In: TÜM YAZILAR, YEME & İÇME MEKANLARI
0
drinki
Lütfen dikkat ! Hafta içi iş çıkışı 18:00-20:00 saatleri arasında istikametinizi mutlaka Drinki‘ye çevirmelisiniz..

 
??
 
Çünkü burası; tüm günün yorgunluğunu unutmak, güzel müzikler eşliğinde nefis yemekler yemek, çok ilginç kokteylleri denemek ve mis kokulu kahveler içmek için muhteşem bir mekan..
 
??
 
İçinde 3 restoran, 1 kokteyl bar ve 1 coffee shop bulunan bu ilginç mekan Ankara’da bu konseptte ilk ve tek.. Durum böyle olunca menü de çok çok zengin.. Kokoreç, midye, köfte, sucuk-ekmek, tavuk kanat, burger, pizza, deli soğan, guoza, karides, taco, salata, sushi gibi saymakla bitmeyen birbirinden lezzetli seçenekler var.. Bu güzel lezzetlere eşlik eden çok ama çok ilginç içecekler ise hafta içi 18:00-20:00 arası indirimli ! Ayrıca, her Cuma ve Cumartesi akşamı 20:30-02:00 arasında canlı DJ performansı var..
 
??
 
Benim favorilerim; Madnutcafe ‘den #delidivane , Lokal’71 ‘den #altınvuruş , Pizza il Forno ‘dan ise #nutellalıpizza ; yanında Drinki‘den #matrix , üstüne de F451 brew. ‘den #icelatte ..
??
 
Daha fazlası için Drinki sizi bekliyor…
 
 
#AnkaraEtkinlik #Drinki #DrinkiViaFlat #HappyHour #viaflatyaşamsokağı #iyiyemekiyimüzik #iyikahve #güzelmekan #ekstralezzet #ankaraetkinlikmekan #ankaraetkinlikdaveti
There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment