Dr. Sibel Arda ile Hayatın Matematiği

22 Mayıs 2019 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

sibel

Çok sevdiğim Dr. Sibel Arda ve onun müthiş formülü “Hayatın Matematiği” ile bundan tam 2 sene önce tanıştım.. 2017 ve 2018 yılı için yaptığımız bireysel seanslardan o kadar büyük fayda gördüm ki 2019 yılı için de hemen randevumu alıp gittim..

??

Ben %100 ilime-bilime inanan insanlardanım.. o nedenle hayatım boyunca kahve falı, tarot gibi şeyleri sadece eğlence için denedim.. ama bu anlatacağım şey hiç ama hiç öyle bir şey değil..
Dr. Sibel Arda bu çalışmada, kendi geliştirdiği bir matematik formülü ile doğum tarihimiz üzerinden bir hesap yapıyor..
Sonra önümüzdeki 1 sene için detaylı bir analiz yapıp inanılmaz öngörülerde bulunuyor.. Bir nevi hayatımızın kullanma kılavuzuna sahip oluyoruz.. Önümüzdeki bir yıl boyunca, hayatımızı etkileyecek önemli günler, haftalar ve ayları öğreniyor ve bu dönemlerde nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bilgilendirme yapıyor..

??

Yazarak anlatması çok zor.. Ama siz de hayatınız için tamamen matematiksel formüllerle şahane bir yol gösterici isterseniz detaylı bilgi için:
☎️ 0 533 613 55 74
? Sinpaş Altınoran Kule 1923, Kat:4, No:27 Oran
? @dr.sibelarda
www.sibelarda.com.tr

#AnkaraEtkinlik #DrSibelArda #hayatınmatematiği #ilişkilerinmatematiği#analiz #kişilerinmatematiği #zamanınmatematiği #tekbitekim#karakterkodları #uyummatematiği

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment