Dr. Esra Çabuk Cömert ile Kadın Sağlığı

0

esra

Geçen hafta Dr. Esra Çabuk Cömert’in @esracab kliniğinde “Kadın Sağlığı” üzerine sohbet ettik..

??????‍⚕️??‍♀️

Müthiş enerji dolu ve güzeryüzlü @esracab hocamız bizim aklımıza takılan pek çok konuda çok detaylı bilgiler verdi.. Özellikle, rutin sağlık kontrolleri ve smear testinin önemi, doğum kontrolü, yardımcı üreme teknikleri ve HPV aşısı konusunda çok faydalı bilgiler öğrendik..

??????‍⚕️??‍♀️

Tüm bunların dışında, @esracab hocamızın gönüllü olarak yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri hepimizi çok etkiledi.. Kadın sağlığını ilgilendiren konularda çalışmalar yapan Kadın Bilinçlendirme Derneği-Kabider ve hamilelik boyunca anne adaylarına yol gösteren Esphe Gebelik Okulu projelerini ben de yakından takip edeceğim..

??????‍⚕️??‍♀️

Bu bilgi dolu ve çoook keyifli sohbet buluşması için @esracab hocamıza ve davet boyunca fotoğraflarımızı çeken @phot_olenka ‘ya çok teşekkür ederiz.. Siz de @esracab hocamız ile tanışmak isterseniz @ankaraetkinlik takipçileri için güzel bir indirim de var..​ Detaylı bilgi ve randevu için:

☎️ 0533 047 27 90
? Tunalı Hilmi Cad. 62/12 Kavaklıdere
? @esracab

#AnkaraEtkinlik #dresraçabukcömert #kadınsağlığı#viromedlaboratuvarı #esracab #smeartesti #kabider#esphegebelikokulu #hamileeğitimi #tüpbebek #hpv#jinekoloji

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment