Dikkat! Sinemada Bebek Var

04 Mart 2009 , In: ANNE - ÇOCUK
0


AFM’den Annelere Sinema Sürprizi!
AFM Sinemaları, yeni doğmuş bebeği olan anneler için çok özel bir hizmet sunuyor. Anneler, AFM Sinemalarında kendilerine özel seanslarda bebekleriyle birlikte sinemaya gidip, sevdikleri filmleri beyazperdede ve son teknoloji salonlarda izleyebiliyorlar.
“Dikkat! Sinemada Bebek Var ” Uygulaması AFM Sinemalarında

Yeni doğmuş bebeği olan annelerin bebeklerini bırakamadıkları için diledikleri filmi sinemada izleyememesinden hareketle faaliyete geçilen uygulamada sinema salonları bebekleri rahatsız etmeyecek şekilde düzenleniyor. Finansbank AFM Mohini Etiler, Finansbank AFM Budak Caddebostan, Finansbank AFM Beylikdüzü, Finansbank AFM EGE Park Mavişehir İzmir, Finansbank AFM Antares Ankara ve Finansbank ANKAmall Ankara AFM’lerde başlayan uygulama ile anneler, bebekleriyle birlikte rahatlıkla sinema salonlarına gidebilecekler.

Gerek annelerin filmi sinemada izleme keyfini yaşamaları, gerekse bebeklerin gürültüden rahatsız olmamaları için düzenlenen uygulamada salondaki ses seviyesi azaltılacak ve ışıklar yarı açık konumda olacak. Ayrıca anneler için puset parkı imkanı sağlanacak ve biberon ısıtma hizmeti verilecek. Her hafta Salı günleri, belirlenen bir filmin öğlen seansında gerçekleştirilecek “Dikkat! Sinemada Bebek Var” uygulaması ile hem bebekler rahatsız olmayacak hem de anneler evlerinin dışında sosyal bir ortamda vakit geçirmenin keyfini yaşayacak.

  • Anonymous
  • 27 Ekim 2009
  Cevapla

  Lisede öğretmenlik yapıyorum. Okul çıkışı 16.00 dan sonra bir vesile sebebi ile Bursa'ya inmek nasip oldu. Bu gün salı ve büyük bir hevesle BURSA-Carrefour AFM sinemasına gittim.
  Ancak akşam seanslarından birine girebilirdik. Oğlum 9 yaşında ama kızım 18 aylık… Hayal kırıklığı ile kasabamıza geri döndük… Sinemada bebek var uygulamasının Bursa'daki hiç bir sinemada olmadığını tam bir araştırma yapmadan gittiğim için sinema kapısında öğrendim… Uygulamanın yaygınlaştırılmasını ve gece olmasa bile akşam seanslarında da bulunması ne kadar güzel olurdu diye düşünmeden edemiyorum kendimi… Tüm ilgilenen ve bu tür uygulamalrdan yararlanmak isteyen anne-babalar için bu konudaki taleplerimize en kısa zamanda AFM sinemalarının gerekli düzenlemeleri yapacağına inanıyorum…
  Saygılarımla.

Leave a Comment