D. Tea Co

24 Kasım 2017 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

drtea

 

Dün akşam, kentimizin 2. nesil çay evi olan@drteaco‘nun Arjantin Caddesi’ndeki yeni şubesinde, çok ilginç bir demleme yöntemi ile hazırlanan dünyanın pek çok yöresine ait çayları tattık..

☕️☕️

Damak tadınıza göre, portakal, çikolata, vanilya, karamel, tarçın gibi farklı aromalara sahip çayları ister sıcak, isterseniz soğuk olarak 90-120 saniye içerisinde hazırlayıp sunuyorlar..

Sencha Cranberry Roses isimli özel Japon çayı, çocukların çok sevdiği Rooibos Caramel ve benim en sevdiğim hafif içimli beyaz çay olan Lady T.

Gün boyu kendimizi çok iyi hissetmemizi sağlayan bu özel çayın yanında ise çok lezzetli atıştırmalıklar da var..

☕️☕️

Tatlı seçenekleri olarak; Yeşil Çaylı Chis Puding, Çikolata & Oreolu Triffle, Beyaz Çikolata&Fıstık&Matchalı Kurabiye, Yer Fıstığı&Çikolata&Karamelli Kurabiye, Süt Karamelli ve Afrika Çikolatalı Cheesecake..

Tuzlu seçenekleri olarak ise; 3 Peynirli, Dana Jambonlu ve Hindi Fümeli Sandviçler, Kara Buğdaylı, Ton Balıklı, Tavuklu ve Makarnalı Salatalar, Peynirli, Tahinli, Zeytinli Çörekler..

Hepsi günlük olarak üretiliyor ve satılıyor.. Şu anda, Çayyolu, Arjantin Caddesi ve Bahçelievlerde 3 şubesi olan @drteaco’nun www.drteaco.com web sayfasından da istediğiniz çayları adresinize sipariş verebiliyorsunuz..

Bu güzel davet için evsahibimiz @drteaco Arjantin şubesine ve efsane fotoğrafları için @photomuz’a çok teşekkür ederiz..

☕️☕️

#AnkaraEtkinlik #DrTeaCo #DrTeaCoArjantin #BKonBrewer #DrTeaCompany #Tea #ankaraetkinlkmekan #ankaraetkinlikdaveti #ÇayAşkıHeryerde #dessert

https://www.facebook.com/drteacompany/
https://www.instagram.com/drteaco/

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment