CLUB WATER CITY AQUAPARK

02 Ağustos 2009 , In: SPORTİF ETKİNLİKLER
0


Ankara’nın ilk ve en büyük Aquaparkı olan CLUB WATER CITY AQUAPARK, 64.000 m2 üzerine kuruldu. 6 senedir Ankaralıların hizmetinde olan tesis, çocuk havuzu (450 m2), düşme havuzu (400 m2) ve büyük havuzu (1780m2) olmak üzere toplam 3 havuz, 18 adet kaydırak, tenis kortları, futbol sahası gibi spor etkinlikleri yanında gün boyu yapılan yarışmalar, eğlenceler ve animasyonlarla Akdenizdeki club ve 5 yıldızlı tatil köylerini aratmayan bir mekân haline gelmiştir.
Gölbaşı Haymana yolunda bulunan, Ankara’nın merkezine 15 dk. gibi bir mesafede olan WATER CITY AQUAPARK Kızılaydan sürekli olarak kaldırdığı ücretsiz servisleri ile ulaşım çok daha kolaylaştırmıştır.
WATER CITY AQUAPARK, sadece bir yüzme havuzu, bir aquapark değil; yaz aylarının sıcak, bunaltıcı günlerinde tatil ihtiyacı olan, eğlenmek isteyen, havuz keyfi yaşamak isteyen, heyecan arayan, dinlenmek isteyenlerin ortak tercihi ve vazgeçilmez mekanı hale gelmiştir.
Bir tatil köyünde aranan her şey CLUB WATER CITY AQUAPARK’ da bulunmaktadır. Havuz başında bir şeyler atıştırıp sonra güneşlenmek, serinlemek istediğiniz zaman havuza girmek, havuz keyfi sonrası barda bir şeyler içerek yorgunluk atmak, akşam saatlerinde havuz başında muhteşem restaurant ve bar keyfi yaşamak müşterilere verilen hizmetin sadece bir kaçıdır.
Adres : Haymana Yolu 6.km Gölbaşı / Ankara
Tel : 0312 498 21 00

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment