Çikolata Atölyesi

25 Şubat 2019 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
0

çiko

Haftaya Cooking Class Academy ‘de Suna Çınar ile gerçekleştirdiğimiz “Çikolata Atölyesi” fotoğrafları ile başlamak ne güzel oldu..

??‍???‍?

Yiyecek-içecek sektörüne eğitimli ve profesyonel iş gücü yetiştiren Cooking Class Academy ‘de biz amatörler için de çok ama çok keyifli atölyeler var.. Üstelik bu atölyeleri istersek kendimiz de planlayabiliyoruz.. Bunun için 6 kişilik bir grup oluşturmamız yeterli..

??

İşte bu keyifli atölyelerden birisi Suna Çınar ile Çikolata Atölyesi.. İster hobi olarak sevdiklerimize çikolata yapmak, ister meslek olarak öğrenip bu işten para kazanmak isteyen herkese açık olan bu atölyelerin ne kadar lezzet dolu olduğunu söylemem gerek yok sanırım.

??

Unutmadan yazayım.. Cooking Class Academy özel günlerinizde efsane sunum ve lezzette ürünleri ile catering hizmeti veriyor.. Suna Çınarçikolataları da tüm özel günlerinizde fark yaratacak emin olun..

????

Bu güzel buluşma için harika lezzetleri ile ev sahipliği yapan Cooking Class Academy ailesine, sabırla bize çikolata yapmayı öğreten Suna Çınar ‘a ve şahane fotoğrafları için Leo Oğuzhan Kaplan / Photography‘a çok teşekkür ederiz.. Bir sonraki atölyeyi heyecanla bekliyoruz..

??

#AnkaraEtkinlik #cookingclassacademy #womenschocolate#progesyonelaşçılık #amatöraşçılık #çikolataatölyesi #workshop #atölye#hobikursları #catering #cookingclass #elyapımıçikolata #doğalçikolata#handmadechocolate
@ Cooking Class Academy

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment