CER MODERN’de Çocuklar İçin DRAMA ATÖLYESİ

21 Ocak 2012 , In: ANNE - ÇOCUK
0

CerÇocuk Sömestir Tatili Drama Atölyesi

“Duyularınla düşün, aklınla hisset, bedeninle vakit geçir. Sen de sanata katıl!”

CerÇocuk sömestir tatilinde minik sanatçılara keyifli bir tatil için farklı atölye seçenekleri sunuyor.

Açık Atölye yürütücülüğünde gerçekleşecek 2 günlük drama atölyesi “kimlik” ana temasıyla çocukların beden, benlik ve kimlik farkındalıklarına katkı sağlıyor.

“Parmak İzim” isimli atölye “duyularınla düşünmek, aklınla hissetmek, bedeninle vakit geçirmek için sanata katıl!” mottosuyla bilişsel düzeyi geliştirmek, zaman-mekân-beden gibi çağımızın temel belirleyicileri karşısında sanatla farkındalık yaratmayı hedefliyor.

10-12 yaş çocuk grubu için başlatılacak atölyede son gün ailelerle geribildirim paylaşımları yapılarak aile-çocuk ilişkisini atölye deneyimiyle birleştirmenin katkılarını da görmemizi sağlıyor.

Açık Atölye yürütücülüğünde gerçekleşecek atölye 27-31 Ocak tarihlerinde saat: 10.30-12.30 arasında yapılacak.

10-20 kişilik gruplarla yürütülmesi planlanan atölye çalışması CerÇocuk olarak sanatın farklı alanlarında çocuklar için atölye deneyimlerimizi çoğaltma hevesimizi de besliyor.

Açık Atölye kimdir? “Açık Atölye Ankara “ 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.  Beş kişinin duygu-düşünce ve davranışından olma, beden -zaman ve mekânları bir yere ait olmayan, göçebe ruhlu,  yaratıcı üretim döngüsünde olmayı isteyen, sanat aracılığı ile deneysel işler-arayışlar  ortaya koymayı hedefleyen, bağımsız ve olduğu gibi olan bir  oluşumdur.

Atölye Katılım Bedeli:

İki günlük drama atölyesi için 100TL

Tek bir gün katılmak isteyenler için 50TL

(CerModern Üyelerine %10 indirim uygulanır).

CER MODERN

Altınsoy Caddesi No:3 Sıhhiye, ANKARA

T: 0312 310 00 00/132

www.cermodern.org

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment