Bütünsel Sağlık

01 Temmuz 2018 , In: BAKIM-GÜZELLİK-SAĞLIK
0

bütün

Geçen hafta, “Bireysel Sağlık Yönetimi” kavramını ortaya koyarak açtığı kliniğinde, metabolik monitörizasyon, beslenme ve egzersiz danışmanlığı, sağlık takibi ve kilo yönetimi konularında 2005 yılından bu yana çalışmalar yapan Dr. Mehmet Tümer ile #metabolikbalans ve#bütünselsağlık üzerine çok keyifli sohbet ettik..

♻️?♻️

Metabolizmamızı dengeli ve sağlıklı biçimde çalışmasını sağlamak, canlı ve enerjik yaşamanın yanında, kilo verirken sağlığımızı kaybetmememiz için günlük hayatımızda uymamız gereken 8 basit kuralı öğrendik..

♻️?♻️

Daha da önemlisi, metabolik balans sisteminin bedenimizdeki tüm sistemin düzgün çalışması, insülin direnci, tansiyon, metabolik sendrom, obezite ve tiroid gibi hastalıklarının tedavisinde büyük katkı sağladığını; insülin direnci, tansiyon vb. rahatsızlıklarımızda, öncelikle bu sorunların kaynağını tespit etmek, yapılacak genetik testlerle ileride oluşabilecek hastalıklarımızı belirlemek ve yaşam tarzımızı buna göre revize etmenin ne kadar önemli olduğunu hatırladık..

♻️?♻️

Sağlığınızla ilgili her detayı sizinle birlikte bütünsel bir yaklaşım çerçevesinde birebir takip edecek ve size her aşamada adım adım yol gösterecek profesyonel bir ekip arıyorsanız @drmehmettemur ile iletişime geçebilirsiniz..
Detaylı bilgi ve randevu için:
☎️ 0 (312) 427 05 05
? Arjantin Cad. No: 17/8 Gaziosmanpaşa

#AnkaraEtkinlik #drmehmettümer #bütünselsağlıkmerkezi #erkentanı #sağlıklıyaşam #healthylifestyle #genetik #bireyselsağlıkyönetimi #bütünselyaşam #bireyselsağlık #metabolicbalance #dünyasağlıkhaftası

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment